Wakacje z Centrum 2018 – tydzień I

różne lokalizacje
24/06/2018

29/06/2018

Pierwszy tydzień Wakacji z Centrum za nami. Wypełniły go niezawodne „hity” wycieczkowe: Park Linowy w Czarnym Groniu, Energylandia i Park Trampolin Go Jump.

Jak co roku Park Linowy w Czarnym Groniu dostarczył nam dawki adrenaliny i sprawdził kondycję fizyczną dzieci. Na starszych zawsze czekają świetnie przygotowane trasy linowe, na młodszych – mały park i Magiczna Osada, na wszystkich – kiełbaski prosto z ogniska.

Energylandia to park rozrywki, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Czasu spędzonego wśród niezliczonych atrakcji, dostosowanych do wieku odwiedzających, zawsze jest za mało. Nawet niepewna pogoda nie przeszkodziła w wyśmienitej zabawie.

Park Trampolin Go Jump od momentu otwarcia zyskał sobie rzesze fanów wśród uczestników Wakacji z Centrum i jest przez nas odwiedzany regularnie. Dzisiejsza wycieczka potwierdziła tylko niegasnącą potrzebę spożytkowania energii kinetycznej dzieci w największym parku trampolin w Polsce. Zapasy energetyczne uzupełniliśmy tradycyjnie w McDonaldzie.

A to dopiero początek Wakacji z Centrum…

 

Joanna Kurpiel

(AR)

różne lokalizacje