Wciągnięci w refleksyjną opowieść przez charyzmatyczną Stanisławę Celińską

Pałacyk "Sokół"
Skawina
23/06/2023

W piątek w Pałacyku Sokół mogliśmy usłyszeć poruszające piosenki Stanisławy Celińskiej. Koncert artystki odbył się w ramach XVIII Skawińskiego Tygodnia Teatralnego.

Podczas koncertu pani Stanisława wraz z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko zaprezentowała materiał, który jest kompilacją ze wszystkich dotychczasowych płyt: „Atramentowej”, „Malinowej”, „Jesiennej” oraz najnowszej „Przytul”. Było to zestawienie nie tylko znanych piosenek, ale usłyszeliśmy również wiersze znanych poetów i historie z życia artystki, które były wspaniałym dopełnieniem koncertu. Warszawianka nie tylko oczarowała publiczność swoją charyzmą, ale jak nikt potrafiła wprowadzić w klimat, nastrój i wciągnąć słuchacza w swoją opowieść.

Było nostalgicznie, ciepło ale i zabawnie. Mimo bardzo gorącej atmosfery budynku 🙂 opowieści artystki o życiu, smutku i radości oraz miłości na długo zostaną w sercach obecnych osób.

Po koncercie, na którym pieśniarka bisowała trzy razy, był też czas na kupno płyt, zrobienie pamiątkowego zdjęcia oraz autografy. Pani Stanisława była poruszona tak miłym przyjęciem. Na pożegnanie, już w kuluarach zaznaczyła również, że mamy tu w Skawinie wyjątkową publiczność. Dziękujemy Wam za to, że jesteście. Pełna sala słuchaczy, refleksyjny repertuar i naturalność artystów sprawiła, że ten wieczór był dla wielu z nas osobisty i wyjątkowy.

Zapraszamy do obejrzenia FOTORELACJI  Fot. Jarosław Karasiński

 

Agnieszka Kupczyk

(AZG)

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl