Weekend pełen atrakcji i dobrej energii

różne lokalizacje
11/06/2021

13/06/2021

To był bardzo udany weekend. Za nami trzy dni „ładowania baterii” po trudach długiego pandemicznego zamknięcia, wyjątkowo zimnej wiosny i tęsknoty za spotkaniami w szerszym gronie.

Tego było trzeba nam wszystkim. Podobnie jak Wy, tęskniliśmy za plenerowymi imprezami, widokiem roześmianych twarzy, gwarem wokół naszych obiektów. W drugi weekend czerwca, dzięki poprawiającej się sytuacji epidemicznej i luzowaniu obostrzeń, mogliśmy nareszcie zaproponować Wam wspólne spędzenie czasu i najlepsze atrakcje w okolicy.

W sobotnie popołudnie na Starorzeczu zrobiło się bardzo kolorowo. A to za sprawą Holi – święta kolorów, które już po raz kolejny przyciagnęło do Parku Miejskiego w Skawinie rzesze miłośników wyrzutów różnokolorowych proszków w rytm tanecznej muzyki.

W tym czasie w hali CKiS spotkali się wielbiciele tanecznych rytmów energetycznej zumby, aby podczas maratonów, godzinnego dla dzieci i trzygodzinnego dla dorosłych, wyrzucić złe emocje, czerpać pozytywna energię i zapracować na uwalniające się po wysiłku cudowne endorfiny. Maraton Zumba Kids poprowadziły uwielbiane przez dzieciaki instruktorki #teamCKiS Alicja Ożóg i Patrycja Tarasiuk, a podczas maratonu dla dorosłych ekipa prowadzących powiększyła się o Emilię Furman, Ewę Janisz, Katarzynę Lichnowską.

Stracone w czasie ruchowych aktywności kalorie można było uzupełnić na skawińskim Rynku, gdzie przez cały weekend królowały serwowane z food trucków potrawy z różnych stron świata.

Naładowani dobrą energią czekamy na #aktywnelato i jeszcze więcej atrakcji od #teamCKiS!

Fotogalerie:

Holi Święto Kolorów w Skawinie: https://flic.kr/s/aHsmVZMqz4 (fot. Kazimierz Zajda)

Plenerowy Maraton Zumby: https://flic.kr/s/aHsmVZB6ox (fot. Kazimierz Zajda)

Żarciowozy w Skawinie vol.2: https://flic.kr/s/aHsmW5ueZb (fot. Kazimierz Zajda)

(AR)

różne lokalizacje