WORK-LIFE BALANCE, czyli jak znaleźć równowagę między pracą a życiem w pandemii?

online
03/03/2021

Mija rok, odkąd zostaliśmy przymusowo zamknięci w domach z powodu pandemii. W domu pracujemy, uczymy się, żyjemy i staramy się również odpoczywać. Jak pogodzić te wszystkie części naszego życia, które wyraźnie oddzielaliśmy do czasu lockdownu? Jak znaleźć swoją przestrzeń w małym mieszkaniu, by nie kolidowała z przestrzenią innych domowników? By czas i miejsce pracy były wyraźnie określone i odmienne od czasu i miejsca wypoczynku? Jak znaleźć CZAS na odpoczynek i jak zachować równowagę między obowiązkami zawodowymi, domowymi a potrzebą relaksu?

Porozmawiamy o tym podczas spotkania z Dorotą Hetmańczyk-Żuchalską – coachem, konsultantem kariery i pasjonatką aktywnego wypoczynku, która na bazie własnego doświadczenia w pracy zdalnej, realizowanej nieprzerwanie od początku pandemii, podzieli się z nami sposobami na wypracowanie własnej przestrzeni w mieszkaniu i… głowie – aby wprowadzić równowagę do życia, czyli WORK – LIFE BALANCE.

Porozmawiamy o organizacji „nowego życia” w nowej rzeczywistości, prostych metodach utrzymania rytmu dnia, dobrego samopoczucia, ale i akceptacji pojawiających się „smuteczków”. Poplotkujemy, jak ważny jest nasz ubiór podczas pracy zdalnej i dlaczego unikamy bamboszy w pracy. Wreszcie zadamy sobie pytanie – jakie korzyści płyną z zamknięcia?

Zapraszamy do grupy CKIS LIVE już w środę 3 marca o godzinie 18.00.

Joanna Kurpiel

(AR)

online