Wyniki XI Turnieju Siatkarskich Czwórek

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
08/09/2023

10/09/2023

Weekend pełen siatkarskich emocji już za nami! W dniach 8-10 września 2023 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej CKiS w Skawinie został rozegrany XI Turniej Siatkarskich Czwórek.

W pierwszy dzień turnieju do rywalizacji stanęły drużyny dzieci w wieku 12-16 lat. Do rozgrywek zgłosiło się 8 zespołów m.in. z sekcji sportowej CKiS Skawina, z Kalwarii Zebrzydowskiej oraz z Krakowa. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy w których rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”. Następnie drużyny walczyły już o pierwsze miejsca. Każdy set rozgrywany był do 15 pkt. Było bardzo dużo zaciętej gry. Cieszy nas ogromnie, że siatkówka dzieci i młodzieży rozwija się w Skawinie w tak zawrotnym tempie. Ale zwycięzca mógł być tylko jeden.

 

Ostatecznie tabela wyników wyglądała następująco:

  1. All-Net
  2. Ciepłe Dranie
  3. PKS  Kalwaria Zebrzydowska
  4. Siatkary z AGH

Fotorelacja z Turnieju Siatkarskich Czwórek Dzieci -> TUTAJ

9 i 10 września rywalizowali już nieco starsi zawodnicy w Turnieju OPEN. Ostatecznie w rozgrywkach wzięło udział 8 zespołów. W sobotę zespoły walczyły w trzech grupach, grając systemem „każdy z każdym”. Drużyny, które zajęły pierwsze miejsce w grupie oraz najlepsze drugie miejsce ze wszystkich trzech grup awansowały do rozgrywek w fazie finałowej, która została rozegrana dnia następnego. W niedzielę cztery najlepsze zespoły rozegrały po 3 mecze do dwóch wygranych setów. Po prawie sześciu godzinach walki został wyłoniony zwycięzca. Drużyna z Myślenic „Buzdygany” uplasowała się na I miejscu wygrywając wszystkie mecze w całym turnieju. II miejsce należało do „Zmordowanych Talentów”, a III do „Pięknej i Bestii”.

-> Wyniki

Fotorelacja z Turnieju OPEN -> TUTAJ

Wszystkim zawodnikom składamy ogromne GRATULACJE, a kibicom wielkie PODZIĘKOWANIA za znakomity doping i kibicowanie!

Katarzyna Kulpa 

KK

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl