Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/itewh10ckis/ckis.pl/public_html/wp-content/themes/eventbuilder/single-event.php on line 706

Wyśpiewany wieczór z Sing-Sing

15/05/2023

„Mikrofon on” czyli karaoke z zespołem Sing-Sing przywiodło amatorów śpiewu w podwoje Sokoła, zgodnie ze znaną piosenką, że „Śpiewać każdy może trochę lepiej lub…” No właśnie! U nas jak dotąd nie ma „LUB”. Po raz drugi spotkaliśmy się w sali teatralnej – pierwszy raz w „ostatki”, a drugi w majowy poniedziałek, aby wyśpiewać to, co w duszy gra. Spotkanie ponownie poprowadził wspaniały duet, który jeszcze tydzień wcześniej w tej samej sali polował na łosia, a tego wieczoru polował na wokalne talenty… Inicjatorem tych „karaokowych” wieczorów był zespół Sing-Sing, prowadzony przez Cecylię Biel, wokalistkę, instruktorkę oraz aktorkę Teatru Maska. Spotkanie ponownie współprowadził Łukasz Pierożek, którego tydzień temu obok Cecylii można było zobaczyć w aktorskiej odsłonie w „Polowaniu na łosia”. Wieczór muzyczny rozpoczął się szantową nutą sing-singowych wokalistek.

Wspólnie zaśpiewaliśmy znaną szerokiemu gremium żeglarską piosenkę „Gdzie ta keja”. Tytuł okazał się na tyle atrakcyjny, że jeszcze tego samego wieczoru usłyszeliśmy go ponownie. Wsłuchaliśmy się też w niezwykłe wykonanie piosenki przez Sannah, kilkuletnią dziewczynkę.

Jej piękna barwa głosu, piasek w głosie i emocjonująca aranżacja wymusiły wśród publiczności absolutną ciszę, gromkie i długo niegasnące owacje. Podczas tego przepełnionego pozytywną aurą wieczoru, królował przede wszystkim polski rock, muzyka rozrywkowa oraz współcześni wykonawcy światowej muzyki pop.

 

Wieczór był uroczy… Nie wiadomo, kiedy minęły nam ponad dwie godziny wspólnego śpiewania. Myślimy, że wieczory z karaoke z zespołem Sing-Sing na stałe wpisaliśmy w muzyczny kalendarz Centrum.

Zatem do zobaczenia!

Marta Tyrpa

(JK)