XI Memoriał Sylwestra Guzika w Tenisie Stołowym

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
23/06/2024

23 czerwca 2024 w skawińskiej Hali Widowiskowo-Sportowej już po raz jedenasty spotkamy się, aby uczcić pamięć wybitnego trenera tenisa stołowego – Sylwestra Guzika.

Liczymy, iż kolejny, już XI Memoriał Sylwestra Guzika w Tenisie Stołowym, przyciągnie wielu zawodników.

Zawody będą rozgrywane w dwóch turach. Pierwsza z nich to turnieje młodzieżowe, które odbędą się w kategoriach: skrzat, żak i młodzik. Od godziny 8.00 będzie trwała rozgrzewka, potwierdzanie zgłoszeń i rozstawienie do drabinki turniejowej, a o godz. 9.00 tenisowa młodzież rozpocznie właściwe zmagania. Druga tura wystartuje o godz. 10.00 weryfikacją zgłoszeń i od godz. 11.00, w miarę wolnych stołów, wystartują pojedynki Turnieju OPEN. Od godz. 12.30 rozpocznie się weryfikacja zgłoszeń do Turnieju OPEN Amatorów o Puchar Dyrektora CKiS, a od godz. 13.30 w miarę wolnych stołów będą rozpoczynać się pojedynki.

Organizatorem Memoriału, od samego początku jego istnienia jest Centrum Kultury i Sportu w Skawinie z którym trener Guzik był związany długie lata. Partnerem, także od pierwszej edycji jest Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego.

Na zwycięzcę turnieju OPEN czeka pamiątkowa, przechodnia statuetka, którą będzie mógł zatrzymać do kolejnego turnieju. Warunkiem otrzymania statuetki na własność, jest wygrana w trzech turniejach OPEN.

W turniejach młodzieżowych oraz OPEN na najlepszych zawodników przygotowano medale i puchary.

Szczegół w dołączonych regulaminach:

,,XI Memoriału im. Sylwestra Guzika w Tenisie Stołowym – Turniej Młodzieżowy”

,,XI Memoriału im. Sylwestra Guzika w Tenisie Stołowym – Turniej Open i Turniej Open Amatorów – O Puchar Dyrektora CKiS”

Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa i zgłaszania udziału przez formularze. Termin zapisów online do dnia 20.06.2024

Zapisy XI Memoriał Sylwestra Guzika – kat. młodzieżowe – TUTAJ
Zapisy XI Memoriał Sylwestra Guzika – kat. Open i Open Amatorów – TUTAJ

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Działem Sportu i Rekreacji CKiS od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-15.00, pod numerem telefonu: 728 834 588.

 

Magdalena Pobożniak

KK

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl