XVI STT: „Maska jeszcze nie gotowa”

Pałacyk "Sokół"
Skawina
17/06/2019

Licznie zgromadzona w sali teatralnej Pałacyku „Sokół” oddana publiczność miała przyjemność zobaczyć spektakl Grupy Warsztatowej  z Centrum Kultury i Sportu w Skawinie pt. ”MASKA JESZCZE NIE GOTOWA” w wykonaniu:

– Aleksandra Morawa, Gabriela Wyrwa

– Justyna Radziszowska, Maciej Pawlak

– Adrianna Niziołek, Wiktoria Zielińska

– Aleksandra Gąsior, Izabela Kucharz

– Wojciech Żak, Artur Gros

– Karol Nowak, Patryk Gałaś

Reżyseria: Andrzej Morawa

Nasi młodzi aktorzy teatralni przedstawili monologi, w które zaangażowali się bardzo emocjonalnie, dlatego prezentowane przez nich scenki były pełne ekspresji. Mogliśmy podziwiać umiejętność mądrego posługiwania się rekwizytem, który odgrywał nieraz kluczową rolę w scence. Obejrzeliśmy ciekawe i różnorodne w swej formie prezentacje, inscenizacje, skecze, monologi, czy teatr jednego wiersza.

Aktorzy, pomimo iż stawiają swoje pierwsze kroki na scenie, pokazali nam, że wczuli się świetnie w różne role. Począwszy od dziecka z misiem, które też ma swoje problemy, w kobietę, która znalazła ukojenie w alkoholu czy zbuntowaną nastolatkę, aż po staruszkę z czajnikiem elektrycznym.

W grupie młodych aktorów są uczniowie LO w Skawinie, którzy pod okiem swojego opiekuna Andrzeja Morawy pokazali całoroczną pracę i stanęli na wysokości zadania.

Życzymy wielu sukcesów 🙂

Katarzyna Bogdali

(JK)

 

Fotorelacja z wydarzenia: https://flic.kr/s/aHsmEm7GLz (fot. Jarosław Karasiński)

 

 

 

 

 

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl