„Z kobietą wszystko smakuje lepiej”, czyli wieczór kabaretowy w Skawinie

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
27/01/2019

W niedzielne popołudnie, które niepostrzeżenie przeszło w zimowy wieczór, halą CKiS co rusz wstrząsały salwy szczerego, głośnego śmiechu. Powód mógł być tylko jeden: spotkanie z Kabaretem K2 z gościnnym udziałem Igora Kwiatkowskiego.

Kabaret K2, kiedyś dwuosobowy (Michał Zenkner i Bartosz Klauzinski), dziś w składzie powiększonym o przedstawicielkę płci pięknej, Dominikę Najdek, w „Programie z Kobietą” zaprezentował zestaw skeczów, które zrodziły się z obserwacji codziennego życia. Tematy przecież leżą na ulicy. Wystarczy po nie sięgnąć, a w przypadku kabaretu dodatkowo poszukać ich odbicia w (krzywym, a jakże!) zwierciadle. Wraz z pojawieniem się w K2 kobiety tematyka scenek poszerzyła się o relacje damsko – męskie. Zobaczyliśmy więc matkę, żonę i kochankę, a oprócz nich m. in. wielce zaangażowaną bibliotekarkę i kowboja w sklepie obuwniczym, posłuchaliśmy o doktorze – szarlatanie i o teoriach spiskowych.

Po Kabarecie K2 sceną zawładnął Igor Kwiatkowski, którego przedstawiać nikomu nie trzeba. Współzałożyciel kabaretu Paranienormalni, od ponad roku występujący solo, niezmiennie zaskakuje coraz to nowymi scenicznymi odsłonami. I tym razem rozbawił publiczność od łez, serwując żarty z najwyższej kabaretowej półki. Dwoił się i troił, monologował i śpiewał, wcielając się w kolejne, witane owacjami, postacie. Błyskotliwy humor, aktualne tematy, znakomity kontakt z publicznością. Czego chcieć więcej?

Mamy nadzieję, że dwa programy kabaretowe w jeden wieczór dostarczyły Państwu dawkę śmiechu, która wystarczy na długo!

Fotogaleria: https://www.flickr.com/photos/155528341@N04/albums/72157702842572622 (fot. Jarosław Karasiński)

 

Agnieszka Radziszowska

 

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl