Zagłosuj na CKiS w plebiscycie „Słoneczniki 2023”

Kraków
08/08/2023

03/09/2023

Z radością informujemy, że w tegorocznym plebiscycie „Słoneczniki 2023” znalazły się aż dwa projekty realizowane przez Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wśród nominowanych inicjatyw dla dzieci znalazły się fantastyczne zajęcia „Bąbelkowe BUM BUM” oraz akcja „CKiS na wynos”. Dziękujemy za zaufanie! Cieszymy się, że nasze zajęcia tak Wam się spodobały!

Celem konkursu jest bowiem wyróżnienie organizatorów najlepiej przygotowanych wydarzeń, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju młodych adresatów, będąc równocześnie najlepszą dla nich rozrywką. Już dzisiaj możecie oddać swój głos na waszym zdaniem najciekawsze zajęcia. Wystarczy, że wybierzecie nazwę projektu, podacie adres mailowy i klikniecie „wyślij ankietę”.

ZAGŁOSUJ TUTAJ ⇒ https://sloneczniki.czasdzieci.pl/ankieta-krakow-2023.php

Głosy na najlepsze inicjatywy można oddawać do 3 września 2023 poprzez formularz umieszczony powyżej. Które z tegorocznych fantastycznych inicjatyw otrzymają statuetkę Słonecznika lub Nagrodę Rodziców? Tego dowiemy się już we wrześniu podczas uroczystej gali! Głosujmy!

Więcej o plebiscycie przeczytacie tutaj: https://sloneczniki.czasdzieci.pl/o-akcji/

Kraków