Zajęcia na Basenie Camena sezon 2022/23

Basen Camena
Skawina
12/08/2022

07/09/2022

 

Już od września rozpoczynamy nowy sezon pływacki na Basenie Camena. Wszystkie osoby, które chcą nauczyć się pływać lub udoskonalać swoje umiejętności pływackie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Dział Basenu Camena przygotował dla Państwa trzy rodzaje zajęć:

1. Indywidualne Lekcje Pływania –  to zajęcia skierowane do dzieci (od 5 lat), młodzieży i osób dorosłych. Zapisy od 1 września w Dziale Basenu Camena osobiście lub telefonicznie pod numerem tel. 12 256 95 60, 12 256 95 61 wew.21 lub 662 205 708. Zapisy będą przyjmowane od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-14.00. Szczegółowe informacje o zajęciach TUTAJ 

[Aktualizacja 07.09.22: Wyczerpany limit miejsc.]

 

2. Kursy Nauki i Doskonalenia Pływania – zajęcia skierowane do dzieci (od 5 lat), młodzieży i osób dorosłych. Zapisy od 1 do 16 września lub do wyczerpania miejsc przez formularz zgłoszeniowy. Zajęcia będą prowadzone w grupach o różnym stopniu zaawansowania:

  1. Nauka od podstaw – grupa dla dzieci rozpoczynających przygodę z pływaniem, wstępna adaptacja do środowiska wodnego. Zajęcia prowadzone w strefie grzybka z pomocami pływackimi.
  2. Słaby doskonalenie na małej niecce – grupa dla dzieci, które są już oswojone z wodą. Zajęcia prowadzone na małej niecce mają na celu przekazanie oraz wdrożenie podstawowych elementów pływackich takich jak pływanie ze sprzętem wypornościowym (makarony, deski), naukę prawidłowego ułożenia ciała oraz prawidłowej pracy kończyn.
  3. Średni doskonalenie na małej niecce – zajęcia prowadzone na małej niecce. Dzieci uczą się samodzielnego przemieszczania w wodzie z przyrządami, nabywają podstawowe umiejętności do pływania kraulem i grzbietem.
  4. Dobry doskonalenie na dużej niecce – zajęcia prowadzone na wydzielonym torze basenu sportowego. Doskonalenie kraula i stylu grzbietowego, wprowadzenie elementów stylu klasycznego, wypracowanie pamięci ruchowej, wdrażanie elementów treningowych i skoków do wody.
  5. Bardzo dobry doskonalenie na dużej niecce – zajęcia prowadzone na wydzielonym torze basenu sportowego. Doskonalenie kraula, grzbietu i stylu klasycznego. Nauka nawrotów i stylu motylkowego. Zajęcia odbywają się w formie treningu.

Cena za kurs liczący 10 zajęć wynosi 400zł.

Zgłoszenia osób dorosłych przyjmowane będą do grupy podstawowej na małym basenie oraz grupy bardziej zaawansowanej na dużym basenie.  O utworzeniu grupy będzie decydować ilość zgłoszeń.

Szczegółowe informacje TUTAJ

[Aktualizacja 07.09.22: Wyczerpany limit miejsc.]

Buton ZAPISZ SIĘ. Na białym tle w prostokątnych ramkach napis grubą czcionką. Ramka w kolorach: niebieskim, różowym, granatowym, żółtym.

 

3. Sekcja Pływacka CKiS – treningi dla dzieci, które już są członkami Sekcji Pływackiej rozpoczną się 1 września wg stałego harmonogramu. Dzieci, które chcą dołączyć do Sekcji Pływackiej zapraszamy do kontaktu z Działem Basenu Camena pod numerem tel.12 256 95 60 wew. 21 lub 662 205 708. Od 1 września będą przyjmowane zgłoszenia, natomiast w dniach od 5 do 16 września przeprowadzone zostaną testy sprawnościowe. Warunkiem przyjęcia do Sekcji jest posiadanie podstawowych umiejętności pływackich!

[Aktualizacja 07.09.22: Wyczerpany limit miejsc.

Szczegółowe informacje wraz z harmonogramem zajęć TUTAJ

 

Agnieszka Zięba

KK

Basen Camena

ul. Żwirki i Wigury 11, 32-050
Skawina,

camena@ckis.pl