Zakończenie działalności gabinetu „Camena Kosmetyka i Masaże” oraz „Kawiarni Dworskiej”

inna lokalizacja
30/06/2020

31/07/2020

Zmiany w działalności Centrum Kultury i Sportu w Skawinie

Koniec czerwca przyniósł zmiany w zakresie działalności Centrum Kultury i Sportu w Skawinie: działalność kończą dwie komórki – „Camena Kosmetyka i Masaże”  oraz „Kawiarnia Dworska” działająca w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie.

Decyzje o zakończeniu działalności w wyżej wymienionych obszarach zostały podjęte w ramach przeprowadzonej restrukturyzacji. Analiza funkcjonowania oferty „SPA” – zwłaszcza w kontekście ostatnich lat oraz działań naprawczych podejmowanych przez ostatni rok – wskazuje niemożność skutecznego konkurowania z salonami docelowo wyspecjalizowanymi w zakresie masaży lub kosmetyki, a przy tym osiągania wyników finansowych pozwalających prowadzić i rozwijać tę komórkę organizacyjną. Problem z utrzymaniem prawidłowego modelu biznesowego zadecydował także w przypadku „Kawiarni Dworskiej” odwiedzanej przez gości, niestety, zaledwie sporadycznie.

Informacja dla klientów „Camena Kosmetyka i Masaże” (bony, karnety, vouchery):

Zwrot, bądź wymiana bonów/voucherów będzie odbywała się na poniższych zasadach:

  • Zakupione przez klientów bony upominkowe oraz inne formy zakupienia usług na zasadzie przedpłaty, których realizacja nie była możliwa z uwagi na okres zawieszenia i późniejszego zakończenia działalności, podlegają:
    • Za zgodą klienta wymianie na voucher/karnet, uprawniający do skorzystania z innych usług CKiS, na kwotę o 10% wyższą niż wartość wymienianego bonu w dniu wymiany*
    • Zwrotowi pieniędzy w kwocie równej wartości bonu w dniu zwrotu*

* Zwrotowi i wymianie nie podlegają środki naliczane promocyjnie powiększające wartość bonu.

  • Wydane w ramach akcji promocyjnych vouchery podlegają wymianie na vouchery/karnety uprawniające do skorzystania z innych usług oferowanych przez CKiS o wartości odpowiadającej okazanemu voucherowi.

Okres na wymianę lub zwrot bonów stanowi ilość dni pozostałych na wykorzystanie danego bonu przed zawieszeniem działalności powiększony o dodatkowe 14 dni i liczony jest od dnia podania do wiadomości publicznej informacji o zakończeniu działalności.

Mamy świadomość dyskomfortu, jaki może powodować brak możliwości wykorzystania bonów czy voucherów. Liczymy na wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie niedogodności.

 

Szczegółowych informacji udzielają:

  • w zakresie „Camena Kosmetyka i Masaże”: Monika Misiuda, tel. 784 096 079, e-mail: monika.misiuda@ckis.pl.
  • w zakresie „Kawiarni Dworskiej”: Kierownik Działu Administracji, Anna Hubert, tel. 602 613 142, e-mail: anna.hubert@ckis.pl.
inna lokalizacja