FERIE Z CENTRUM 2019

Dwór Dzieduszyckich
Radziszów
inna lokalizacja
Pałacyk "Sokół"
Skawina
25/01/2019

Z myślą o zbliżających się feriach Centrum Kultury i Sportu w Skawinie przygotowało  ofertę wycieczek  oraz zajęć stacjonarnych dla dzieci. Propozycja skierowana jest do dzieci ze szkół podstawowych oraz gimnazjum .

W tegorocznym cyklu zajęć pod hasłem „Ferie z Centrum 2019” proponujemy sześć wycieczek do najciekawszych atrakcji w Małopolsce oraz cztery propozycje zajęć stacjonarnych dzięki którym np.: zostaniemy szalonymi naukowcami oraz poznamy techniki druku 3D.

Nasza oferta z pewnością wypełni wolny, zimowy czas i nie pozwoli się nudzić.

 

Zapisy od 11 grudnia 2018 r. (wtorek) w Dziale Realizacji Projektów Kultury:

– Pałacyk „Sokół”  tel. 12 276 34 64

– Dwór Dzieduszyckich w Radziszowie, tel.  12 256 31 18,  12 256 10 82

osobiście lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 15.00.

UWAGA: nie przyjmujemy zapisów drogą mailową.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Cena wyjazdu obejmuje:  bilety wstępu, transport, opiekę, ubezpieczenie.

 

 

PROGRAM FERII Z CENTRUM 2019:

 

14 stycznia (poniedziałek) – Park GOkidz! + przystanek w McDonald’s

Zbiórka: Dwór Dzieduszyckich godz. 8.30

 Pałacyk Sokół godz. 8.40

cena: 55 zł (nie obejmuje wizyty w McDonald’s)

W programie: 3-godzinna zabawa w parku, przystanek w McDonald’s

GOkidz to największy i najbardziej innowacyjny kryty park rozrywki dla dzieci w Krakowie. To 2000 m², gdzie dzieci mogą odkrywać i ćwiczyć swoje mocne strony na wystrzałowych atrakcjach. Szybkość, wspinaczka i przywództwo to kilka umiejętności, które będą rozwijać podczas zabawy.

 

15 stycznia  (wtorek) – zajęcia stacjonarne: Szaleni Naukowcy

Dwór Dzieduszyckich w Radziszowie,  godz. 10.00 – 13.00, cena: 38 zł

Będziemy używać metod rodem z kuchni molekularnej- stworzymy przypominające kawior jadalne pękające kulki o żelowej otoczce i o różnych smakach. Wyjaśnimy również, dzięki jakiemu procesowi powstały. Wykorzystując odczynniki chemiczne stworzymy polimerowe robale. Kto stworzy najdłuższego? I oczywiście zrobimy Slime. Dodatkowo uczestnicy wezmą udział w wesołych i różnorodnych animacjach, zabawach przy muzyce i tworzeniu budowli z klocków konstrukcyjnych.

Obowiązuje obuwie zamienne. Prosimy o zapewnienie dzieciom drugiego śniadania.

 

16 stycznia (środa) Park Trampolin Go Jump + przystanek w McDonald’s

Zbiórka: Dwór Dzieduszyckich – godz. 8.30
                  Pałacyk Sokół godz. 8.40

cena: 55 zł (nie obejmuje wizyty w McDonald’s )

W programie: 2-godzinny trening na trampolinach z instruktorami, przystanek w McDonald’s

Park trampolin GOJump w Krakowie to największy taki obiekt w Małopolsce, trzeci co do wielkości w Polsce i jeden z większych w Europie! Na wszystkich gości czeka aż 2000 m² wyskokowych wrażeń, wśród nich największa w kraju Mega Trampa – 37 m² czystej adrenaliny, a wszystko to pod czujnym okiem wyszkolonych trenerów.  Z GOjump mogą korzystać amatorzy i profesjonaliści. To strefa rozrywki dla wszystkich, którzy kochają sport, lubią niezapomniane wrażenia i preferują niestandardowe formy spędzania wolnego czasu solo lub w gronie przyjaciół.

UWAGA! Każdy uczestnik jest zobowiązany do zakupu we własnym zakresie specjalnych skarpetek antypoślizgowych (w cenie 5 zł), obowiązujących w Parku Trampolin GoJump.

 

17 stycznia  (czwartek) – zajęcia stacjonarne: Decoupage

Dwór Dzieduszyckich w Radziszowie,  godz. 10.00 – 13.00, cena: 38 zł

W programie:  dekoracja pojemników na kredki lub długopisy.

Decoupage to sztuka ozdabiania serwetkami lub papierowymi wycinankami różnych przedmiotów umożliwiająca  własnoręczne stworzenie pięknej i oryginalnej dekoracji, która wygląda jak ręcznie malowana. Podczas warsztatów dzieci łączą tradycyjne metody decoupage z nowoczesnymi technikami zdobniczymi, co pozwala na stworzenie wyjątkowych przedmiotów.

Dzieci uczą się pracować z serwetkami i papierami, łączenia kolorów, układania ciekawych kompozycji oraz ich zabezpieczania specjalnymi preparatami. Stworzymy swój spersonalizowany kubek na kredki/długopisy. Dodatkowo uczestnicy wezmą udział w wesołych i różnorodnych animacjach, zabawach przy muzyce oraz tworzeniu budowli z klocków konstrukcyjnych.

Obowiązuje obuwie zamienne. Prosimy o zapewnienie dzieciom drugiego śniadania.

 

 18 stycznia (piątek) – Centrum Wspinaczkowe Reni – Sport

Zbiórka: Dwór Dzieduszyckich, godz. 9.00

 Pałacyk Sokół godz. 9.10

cena: 50 zł

W programie:  zajęcia ruchowe w centrum wspinaczkowym

Zapraszamy na podbój sztucznej ściany wspinaczkowej! Nad bezpieczeństwem użytkowników ściany, przestrzeganiem porządku oraz regulaminu czuwa wykwalifikowana kadra instruktorów, pod których nadzorem dzieci będą się uczyć zasad bezpiecznej wspinaczki.

Atrakcyjność wspinaczki polega na możliwości połączenia aktywności ruchowej z kształtowaniem pozytywnych cech charakteru w atmosferze wspaniałej zabawy.

Uczestnicy zobowiązani są do posiadania lekkiego stroju sportowego oraz sportowego obuwia zamiennego.

 

21 stycznia (poniedziałek) – Wycieczka do Pink Bowling & Club + Cinema City w Krakowie z przystankiem w McDonald’s

Zbiórka: Dwór Dzieduszyckich, godz. 9.00

Pałacyk Sokół godz. 9.10

cena: 55 zł (nie obejmuje wizyty w McDonald’s )

W programie:  rywalizacja w kręgielni, kino, przystanek w McDonald’s

Bowling to łatwy i nie wymagający specjalnych umiejętności sport. Gra polega na toczeniu kuli po torze i strącaniu kręgli. Łatwość i prostota to powody, dla których od wielu lat bowling jest tak popularny wśród milionów ludzi. W kręgle może grać każdy, wysoki czy niski, gruby czy chudy, stary czy młody. Strącenie kręgli nie jest skomplikowane, a im lepsze są Twoje rzuty, tym bardziej fascynująca staje się gra. Po szalonej zabawie w Pink Bowling zabieramy was do kina na film animowany z małym przystankiem w McDonaldzie. Wkrótce  poznamy repertuar kina i niezwłocznie poinformujemy Was o tytule filmu.

Obowiązuje obuwie zamienne.

 

 22 stycznia (wtorek) – zajęcia stacjonarne: Warsztaty druku 3D

Dwór Dzieduszyckich w Radziszowie,  godz. 10.00 – 13.00, cena: 38 zł

W trakcie zajęć wdrażamy w świat druku 3D – prezentujemy działanie drukarek 3D oraz przykłady wyjątkowych zastosowań tego druku. Pokażemy jak projektować, tworzyć konstrukcje płaskie i przestrzenne, wykorzystując do tego specjalne długopisy umożliwiające rysowanie w przestrzeni. Długopisy wykorzystywane podczas naszych warsztatów są stworzone specjalnie dla dzieci: nie nagrzewają się, są proste w obsłudze, bezpieczne, bezprzewodowe i czyste.

Dzieci podczas warsztatów mogą uwolnić swoją wyobraźnię i zrealizować swoje projekty w czasie rzeczywistym, jest to dla nich niezwykle inspirujące doświadczenie. Zajęcia rozwijają wyobraźnię przestrzenną i koncentrację, uczestnicy ćwiczą m.in. małą motorykę oraz koordynację oko-ręka, muszą się wykazać zręcznością i precyzją.

Dodatkowo dla uczestników przygotowaliśmy animacje  przy muzyce i zabawy z tworzeniem budowli z klocków konstrukcyjnych.

Obowiązuje obuwie zamienne. Prosimy o zapewnienie dzieciom drugiego śniadania.

 

23 stycznia (środa) – Park Trampolin Go Jump + przystanek w McDonald’s

Zbiórka: Dwór Dzieduszyckich – godz. 8.30
                  Pałacyk Sokół godz. 8.40

cena: 55 zł (nie obejmuje wizyty w McDonald’s )

W programie: 2-godzinny trening na trampolinach z instruktorami, przystanek w McDonald’s

Park trampolin GOJump w Krakowie to największy taki obiekt w Małopolsce, trzeci co do wielkości w Polsce i jeden z większych w Europie! Na wszystkich gości czeka aż 2000 m² wyskokowych wrażeń, a wśród nich największa w kraju Mega Trampa – 37 m² czystej adrenaliny, a wszystko to pod czujnym okiem wyszkolonych trenerów.  Z GOjump mogą korzystać amatorzy i profesjonaliści. To strefa rozrywki dla wszystkich, którzy kochają sport, lubią niezapomniane wrażenia i preferują niestandardowe formy spędzania wolnego czasu solo lub w gronie przyjaciół.

UWAGA! Każdy uczestnik jest zobowiązany do zakupu we własnym zakresie specjalnych skarpetek antypoślizgowych (w cenie 5 zł), obowiązujących w Parku Trampolin GoJump.

 

24 stycznia (czwartek) – zajęcia stacjonarne: Etniczne ozdoby- łapacze snów.

Dwór Dzieduszyckich w Radziszowie,  godz. 10.00 – 13.00, cena: 38 zł

Zadbamy o spokój naszego snu i sprawimy, że będą nam się śniły tylko dobre i miłe sny, koszmary zaś zostaną schwytane w sieć. Poznamy wierzenia indiańskich plemion i wykonamy piękną, etniczną ozdobę – łapacz snów. Każdy z łapaczy dodatkowo ozdobimy naturalnymi elementami, takimi jak piórka, drewienka, koraliki. Dodatkowo uczestnicy wezmą udział w wesołych i różnorodnych animacjach, zabawach przy muzyce i tworzeniu budowli z klocków konstrukcyjnych.

Obowiązuje obuwie zamienne. Prosimy o zapewnienie dzieciom drugiego śniadania.

 

25 stycznia (piątek) – spektakl „Plastusiowy pamiętnik”, Nowohuckie Centrum Kultury

Zbiórka: Dwór Dzieduszyckich – godz. 9.15
                  Pałacyk Sokół godz. 9.30

cena: 38 zł

Spektakl Teatru Nowego z Zabrza prezentowany w ramach Festiwalu Teatrów dla Dzieci.

Plastuś to mały ludzik z plasteliny. Mieszka w piórniku dziewczynki, a jego sąsiadami są szkolne przybory: pióro, stalówki, gumka myszka, ołówek i scyzoryk. W swoim pamiętniku ludzik opisuje pierwsze doświadczenia ze szkolnego życia. Co więcej, Plastuś nie jest tylko obserwatorem przygód uczniowskich, ale sam bierze w nich udział. Dotrzymuje kroku Tosi i jej kolegom w dostosowywaniu się do obowiązków ucznia, zasad koleżeństwa, porządku i poszanowania cudzej własności. Trudno o lepsze przedstawienie dla pierwszoklasisty.

Źródło: https://nck.krakow.pl/plastusiowy-pamietnik-spektakl-dla-dzieci-2/

 

ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ ZMIANY W OFERCIE.

 

Płatności za wybrane zajęcia, po uprzednim zapisie, prosimy dokonywać:

– w Dworze Dzieduszyckich od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 – 15.30

– w kasie głównej (Basen Camena, I piętro) od poniedziałku do piątku w godz. od 8.30 do 15.00

– w kasie Camena Kosmetyka i Masaże (Basen Camena, parter) – od poniedziałku do piątku w godz. 15.30 do 20.00; sobota w godz. 10.30 do 17.30.

– przelewem na rachunek CKiS – BS 87 8600 0002 0000 0000 3838 0005 (w tytule proszę podać: Wakacje z Centrum, nazwisko i imię uczestnika, nazwa i data wycieczki).

Zniżki dla rodzeństwa: pierwsze dziecko płaci kwotę podstawową, kolejne dzieci – 5 zł taniej w ramach jednej wycieczki.

Wpłat należy dokonać najpóźniej 5 dni przed planowanym wyjazdem, a w przypadku opłaty przelewowej uczestnik jest zobowiązany do okazania dowodu przelewu w przypadku braku jego zaksięgowania na koncie CKiS w określonym czasie.

 

PROSIMY O DOSTARCZENIE PONIŻSZYCH OŚWIADCZEŃ I ZGÓD na tydzień przed Feriami do Pałacyku Sokół w Skawinie oraz  do Dwóru Dzieduszyckich w Radziszowie.

 

 

ZAPRASZAMY !!!

 

Katarzyna Bogdali

 

 

ZGODA-RODZICA-Park-Trampolin-GOjump-KRAKOW-MTC-min (1)

ZGODA-RODZICA-Park-Rozrywki-GOKIDZ-KRAKOW — kopia

Oświadczenie Feire 2019

zgoda/oświadczenie RENI SPORT

REGULAMIN GOKIDZ

REGULAMIN KRK 2 17.01.18-min

 

Dwór Dzieduszyckich

ul. Szkolna 4, 32-052
Radziszów,

12 256 31 18

inna lokalizacjaPałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl