Zapraszamy na brydżowe trzydzieści lat!

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
28/10/2022

30/10/2022

Szanowni Brydżyści i Sympatycy!
W imieniu Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, Małopolskiego Związku Brydża Sportowego i Klubu Sportowego „Piast” Skawina zapraszamy w dniach 28-30 października na III Skawiński Mityng Brydżowy. 

Tym razem – oprócz OTP** Memoriału Leszka Nowaka rozegramy turniej jubileuszowy „30-lecie Sekcji Brydża Sportowego CKiS Skawina”, co chcielibyśmy, aby stało się okazją do spotkania byłych i obecnych zawodniczek i zawodników CKiS Skawina oraz naszych przyjaciół, z którymi przez lata 1992-2022 toczyliśmy zażarte boje przy brydżowych stolikach.

Data mityngu jest nieprzypadkowa i na stałe zostanie osadzona w końcówce października, bo 28 października to dzień urodzin Leszka, nie tylko twórcy wspomnianej sekcji brydża sportowego w CKiS Skawina, ale po prostu twórcy potęgi skawińskiego brydża. Bo chyba tak o tym z perspektywy 30 lat niemal ciągłych sukcesów, zwłaszcza młodzieży, możemy mówić. Jako że okazja jest wyjątkowa, to i wyjątkowa ma być oprawa naszego turnieju, począwszy od jego umiejscowienia w naszej „świątyni”, czyli Hali Widowiskowo-Sportowej w Skawinie, poprzez niespodzianki na ten weekend przygotowane dla uczestników, skończywszy na fakcie, że dwa nasze turnieje uzyskały wysoką rangę OTP**, pozwalając na zdobycie sporej ilości punktów klasyfikacyjnych, a nawet aPKLi. Będziemy w tych dniach wspominać, jak rodził się brydż młodzieżowy w Skawinie, będziemy wspominać najpiękniejsze chwile, największe sukcesy i pomniejsze porażki, będziemy wspominać Leszka.

STRONA TURNIEJU, ZAPISY, INFORMACJE

Zapraszamy, odkładajcie inne ważne sprawy na bok i zarezerwujcie ostatni weekend października na grę w brydża w Skawinie!

Mityng zorganizowany przy wsparciu finansowym Gminy Skawina.

Patronat:
 

Tomasz Kutek

/IN/

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl