Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/itewh10ckis/ckis.pl/public_html/wp-content/themes/eventbuilder/single-event.php on line 706

Zawody pływackie w Oświęcimiu

26/03/2022

02/04/2022

Za nami dwa emocjonujące weekendy na pływalni w Oświęcimiu.

W dniach 26-27 marca 2022 roku rozegrane zostały Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat RUNDA I, podczas których sekcję pływacką CKiS reprezentowały Amelia Krzyszkowska i Lena Jezioro. Amelia  została podwójną srebrną medalistką zdobywając 2 miejsce na dystansie 100 i 200 m stylem klasycznym oraz 7 miejsce na 200 m stylem zmiennym. Lena zajęła 14 miejsce na dystansie 200 m stylem klasycznym i 18 miejsce na dystansie 100 m stylem klasycznym.

Na zdjęciu: od prawej, na drugim miejscu podium Amelia Krzyszkowska (CKiS w Skawinie).

2 kwietnia 2022 roku odbyły się Zawody Grand Prix Małopolski RUNDA II. W rywalizacji na 200 m stylem klasycznym bezkonkurencyjny okazał się Szymon Maliszewski, który zdobył 1 miejsce. Tuż za podium, bo na 4 pozycji uplasowała się Gabriela Raputa startując na dystansie 200 m stylem klasycznym.

Na zdjęciu: Szymon Maliszewski, Gabriela Raputa i Piotr Bodzoń (trener sekcji pływackiej).

Wszystkim naszym pływakom gratulujemy wyników i życzymy kolejnych sukcesów!