Jesteśmy laureatami Nagrody Rodziców w ramach plebiscytu SŁONECZNIKI 2023

inna lokalizacja
30/09/2023

31/10/2023

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zdobyło Nagrodę Rodziców w kategorii „ruch” w tegorocznej edycji plebiscytu SŁONECZNIKI. Nagrodę otrzymaliśmy za projekt „CKiS na wynos”.

SŁONECZNIKI to konkurs organizowany co roku przez portal CzasDzieci.pl. Jego celem jest wyróżnienie organizatorów najlepiej przygotowanych wydarzeń, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju młodych adresatów, będąc równocześnie najlepszą dla nich rozrywką. Dlatego jesteśmy podwójnie dumni, że nasz projekt „CKiS na wynos”, znalazł się w tym zaszczytnym gronie.

Przypomnijmy, że akcja „CKiS na wynos” to propozycja bezpłatnych wydarzeń kulturalnych i warsztatów dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Od września do grudnia 2022 roku można było nas spotkać w różnych miejscach gminy Skawina. W sumie zaprosiliśmy na 22 spotkania z kulturą w 14 sołectwach. Zorganizowaliśmy koncerty i spektakle, a także warsztaty o tematyce m.in. dekoracyjnej, rękodzielniczej, kulinarnej i, oczywiście, zajęcia dla dzieci. Projekt „CKiS na wynos” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Bardzo dziękujemy za zaufanie i wszystkie oddane na nasz projekt głosy – już dziś, szczęśliwi z tak pięknie odwzajemnionego uśmiechu, ze zdwojoną siłą wracamy do pracy i planowania kolejnych wyjątkowych wydarzeń dla Was!

PS Gratulujemy również naszym przyjaciołom z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie, którzy również zostali uhonorowani Nagrodą Rodziców w kategorii „język” za projekt „Nieziemskie wakacje z Biblioteką”.

 

Galerię zdjęć z gali rozdania nagród możecie obejrzeć tutaj -> GALERIA (fot. Anna Szymańska)

inna lokalizacja