Zdrowie w Twoich rękach – mit czy rzeczywistość?

Pałacyk "Sokół"
Skawina
15/10/2018

Zapraszamy serdecznie na nowy cykl spotkań pod nazwą „Żyj świadomie, teraz zdrowie”, podczas których będzie okazja do zdobycia wiedzy praktycznej z zakresu medycyny zintegrowanej.

W obliczu zanieczyszczenia środowiska, szybkiego tempa życia i rozwoju chorób cywilizacyjnych chcemy pokazać znaczenie świadomości pacjenta w dbaniu o dobrą kondycję organizmu. Comiesięczne spotkania będą prowadzone przez specjalistów, a nasz cykl rozpocznie jego pomysłodawczyni, Pani Mirosława Ciarka–Golonka.

Mirosława Ciarka–Golonka jest lekarzem medycyny zintegrowanej, specjalistą II stopnia z zakresu otolaryngologii. Posiada 30-letnie doświadczenie pracy w Klinicznym Oddziale Otolaryngologicznym 5 Wojskowego Szpitala Wojskowego w Krakowie. Od 1992 r. prowadzi specjalistyczną prywatną praktykę lekarską. Zajmuje się leczeniem zarówno dzieci, jak i dorosłych. Bierze udział w licznych szkoleniach kierunkowych oraz ogólnolekarskich w kraju i zagranicą, zarówno w zakresie medycyny akademickiej, jak i zintegrowanej (holistycznej), systematycznie doskonaląc  swoje umiejętności lekarskie. Posiada aktualną i udokumentowaną  pozytywną ocenę Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie, dotyczącą obowiązku ustawicznego kształcenia. Szczególną uwagę poświęca tzw. holistycznemu podejściu do pacjenta. Jej dewizą jest: „Być dla pacjenta bardziej przewodnikiem po zdrowiu, a tylko czasami… lekarzem od leczenia chorób”.

Zachęcamy do udziału w pierwszym, wprowadzającym spotkaniu pt. „Zdrowie w Twoich rękach – mit czy rzeczywistość?”. Po spotkaniu odbędzie się losowanie kilku zestawów „produktów żywnościowych – eko”.

15 października 2018 /poniedziałek/, godz. 18.00, sala teatralna Pałacyku „Sokół”.

Wstęp wolny!

Cykl „Żyj świadomie” powstał przy wsparciu:
Gabinetu dietetycznego „PROPORCJA”
Centrum hipertermii, medycyny komplementarnej i promocji zdrowia „ONKOINTEGRA”
Sklepu zielarsko – medycznego „ZIELARNIA”.

Źródło: http://laryngolog-holistycznie.pl

 

Anna Wrzoszczyk

(AR)

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl