„Zemsta” spektakl dziecięco-młodzieżowego Teatru E!, podsumowujący pracę w sezonie 2022/23

Pałacyk "Sokół"
Skawina
28/05/2023

W najbliższą niedzielę zapraszamy na kolejną premierę teatralną, jedną z trzech grup,  prowadzonych przez Aleksandra Szklarskiego, który jest nie tylko instruktorem prowadzącym nasze grupy, ale i reżyserem, scenarzystą powstałych spektakli. W marcu mieliśmy okazję zobaczyć aż dwa powstałe pod skrzydłami Pana Alka, spektakle premierowe. Pierwszy z nich to spektakl Teatru WSZYSTKO GRA pt.: „Chcemy jeść”, powstały w oparciu o jednoaktówkę Sławomira Mrożka – „Na pełnym morzu”; drugi natomiast Teatru „MRÓWY” pt. „Ptasie Radio”, który powstał na kanwie wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima.

Ponownie te spektakle będzie można zobaczyć – 13 czerwca o godzinie 17.15 „Ptasie Radio”, 15 czerwca o godz. 17.15 „Chcemy jeść”. Każde ze spektakli zaprezentujemy w sali teatralnej Pałacyku „Sokół”. Na spektakle obowiązuje wstęp wolny, bez rezerwacji wejściówek.

Natomiast w niedzielę, 28 maja o godzinie 17.00 Teatr E! zaprasza na pierwszy swój spektakl! Oczywiście reżyserem jest Aleksander Szklarski, który jest autorem scenariusza powstałego na podstawie „Zemsty” Aleksandra Fredry.

 

W spektaklu wystąpią:
Ignacy Myśliwiec – CZEŚNIK
Małgorzata Krupnik – ŚMIGALSKI
Joanna Massalska – PAPKIN
Nina Starowicz – PODSTOLINA
Oliwia Zemla – PEREŁKA
Sebastian Gronuś – REJENT
Mariia Dmytriienko – MULARZ
Zofia Sęk – PAPKIN
Marcelina Kukla – KLARA
Weronika Wierzba – DYNDALSKI
gościnnie
Filip Krupa – WACŁAW

Na spektakl obowiązuje wstęp wolny, bez rezerwacji wejściówek.

Zapraszamy serdecznie!

Niedziela 28 maja, godzina 17.00, sala teatralna „Pałacyku „Sokół”.

 

Marta Tyrpa

(JK)

 

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl