„Żyj świadomie”: Borelioza – choroba nie tylko „leśnych ludzi”

Pałacyk "Sokół"
Skawina
18/03/2019

Zapraszamy serdecznie na spotkanie pt. Borelioza – choroba nie tylko „leśnych ludzi”, które poprowadzi Pani Mirosława Ciarka – Golonka, pomysłodawczyni cyklu „Żyj świadomie, teraz zdrowie”.

Mirosława Ciarka–Golonka jest lekarzem medycyny zintegrowanej, specjalistą II stopnia z zakresu otolaryngologii. Posiada 30-letnie doświadczenie pracy w Klinicznym Oddziale Otolaryngologicznym 5 Wojskowego Szpitala Wojskowego w Krakowie. Od 1992 r. prowadzi specjalistyczną prywatną praktykę lekarską. Zajmuje się leczeniem zarówno dzieci, jak i dorosłych. Bierze udział w licznych szkoleniach kierunkowych oraz ogólnolekarskich w kraju i zagranicą, zarówno w zakresie medycyny akademickiej, jak i zintegrowanej (holistycznej), systematycznie doskonaląc  swoje umiejętności lekarskie. Posiada aktualną i udokumentowaną  pozytywną ocenę Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie, dotyczącą obowiązku ustawicznego kształcenia. Szczególną uwagę poświęca tzw. holistycznemu podejściu do pacjenta. Jej dewizą jest: „Być dla pacjenta bardziej przewodnikiem po zdrowiu, a tylko czasami… lekarzem od leczenia chorób”. (źródło: http://laryngolog-holistycznie.pl)

Po spotkaniu odbędzie się losowanie kilku zestawów „produktów żywnościowych – eko”, ufundowanych przez Easy Eco „Żywność ekologiczna i zdrowa, Kosmetyki naturalne”  oraz niespodzianek od Xtreme Fitness.

 

 

 

 

18 marca 2019 /poniedziałek/, godz. 18.00, sala teatralna Pałacyku „Sokół”.

Wstęp wolny!

Cykl „Żyj świadomie” powstał przy wsparciu:
Gabinetu dietetycznego „PROPORCJA”
Centrum hipertermii, medycyny komplementarnej i promocji zdrowia „ONKOINTEGRA”
Sklepu zielarsko – medycznego „ZIELARNIA”.

Anna Wrzoszczyk

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl