„Żyj świadomie”… i pamiętaj o witaminach

Pałacyk "Sokół"
Skawina
20/01/2020

Trzecie spotkania cyklu „Żyj świadomie. Biologia życia” za nami. Doktor Zuzanna Spisak wprowadziła nas w tajniki świata witamin i przedstawiła ich rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Pani doktor, choć młoda stażem, jest ekspertem i człowiekiem z pasją,  umiejącym przekazać swoją wiedzę i doświadczenie w pracy z pacjentami. Uczestnicy spotkania poznali gamę witamin z grupy B oraz D – dzienne zapotrzebowanie, źródła występowania w produktach spożywczych oraz wpływ niedoborów na zdrowie i samopoczucie człowieka. Informacje były ciekawe i praktyczne, gdyby czas przeznaczony na wykład nie był ograniczony, można by było czerpać tę wiedzę jeszcze dłużej. Wszystkie poniedziałkowe spotkania prozdrowotne odbywają się pod czujnym okiem Pani Mirosławy Ciarki – Golonki, lekarza medycyny zintegrowanej i jednocześnie pomysłodawczyni „Żyj świadomie”.

Cieszymy się, że uczestnicy spotkań mają szansę pogłębić wiedzę w interesujących ich tematach. Dzięki uprzejmości Skawińskiego Stowarzyszenia Klubu Seniora „Seniorek” w siedzibie klubu dostępny jest zbiór książek z zakresu medycyny zintegrowanej.

Już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie pt. „Tlen – rola w życiu i zastosowanie w terapii”, prowadzone przez Mirosławę Ciarkę – Golonkę.

Cykl „Żyj świadomie” wspiera Bio Life Medicine – oferujący terapie tlenowe w komorze hiperbarycznej.

17 lutego 2020 (poniedziałek), godz.18.00, sala teatralna Pałacyku „Sokół”. Wstęp wolny, zapraszamy!

Anna Wrzoszczyk

(AR)

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl