Żyj świadomie: jak uchronić się przed rakiem

Pałacyk "Sokół"
Skawina
19/11/2018

Zapraszamy serdecznie na drugie spotkanie w ramach nowego cyklu pod nazwą „Żyj świadomie, teraz zdrowie”. Tym razem ekspertem prowadzącym spotkanie będzie Pani Magdalena Kowalewska, licencjonowana dietetyczka.

Magdalena Kowalewska – absolwentka Dietetyki na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Biotechnologii na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. W trakcie studiów zdobyła kwalifikacje m.in. z zakresu dietoterapii otyłości, chorób dietozależnych i metabolicznych, a także z żywienia kobiet ciężarnych oraz karmiących.

Aktywnie poszerza swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach oraz konferencjach naukowych poświęconych najnowszym trendom w dietetyce. Plan żywienia zawsze dostosowuje indywidualnie do potrzeb pacjenta, uwzględniając preferencje smakowe i tryb życia. W pracy, jak również w życiu osobistym, kieruje się zasadą proporcji i zdrowego rozsądku.

Zachęcamy do udziału w najbliższym spotkaniu pt. „Jak uchronić się przed rakiem”. Po spotkaniu odbędzie się losowanie kilku zestawów „produktów żywnościowych – eko”, ufundowanych przez ŻYWNOŚĆ EKOLOGICZNA I ZDROWA, KOSMETYKI NATURALNE  www.easyeco.pl oraz miesięcznego karnetu i wejściówek do Xtreme Fitness Skawina.

 

 

19 listopada 2018 /poniedziałek/, godz. 18.00, sala teatralna Pałacyku „Sokół”.

Wstęp wolny!

Cykl „Żyj świadomie” powstał przy wsparciu:
Gabinetu dietetycznego „PROPORCJA”
Centrum hipertermii, medycyny komplementarnej i promocji zdrowia „ONKOINTEGRA”
Sklepu zielarsko – medycznego „ZIELARNIA”.

Źródło:  https://dietetyk-proporcja.pl/profile/magda-kowalewska/

 

Anna Wrzoszczyk

(AR)

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl