„Żyj świadomie” on-line! Zakończenie sezonu.

inna lokalizacja
11/05/2020

Zapraszamy stałych bywalców oraz wszystkich, którzy chcą zgłębić temat zdrowia, dbałości o własne ciało i dobrą kondycję organizmu, na ostatnie w tym sezonie spotkanie w ramach cyklu „Żyj świadomie. Biologia życia”. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo wykład prowadzony będzie on-line i dostępny dla członków grupy CKiS LIVE na profilu FB Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Pomysłodawcą cyklu „Żyj świadomie” jest Pani Mirosława Ciarka-Golonka, która tym razem będzie też prelegentką i ekspertem.

Mirosława Ciarka–Golonka jest lekarzem medycyny zintegrowanej, specjalistą II stopnia z zakresu otolaryngologii z 30-letnim doświadczeniem pracy w Klinicznym Oddziale Otolaryngologicznym 5 Wojskowego Szpitala Wojskowego w Krakowie. Od 1992 r. prowadzi specjalistyczną prywatną praktykę lekarską. Zajmuje się leczeniem zarówno dzieci, jak i dorosłych. Bierze udział w licznych szkoleniach kierunkowych oraz ogólnolekarskich w kraju i zagranicą, zarówno w zakresie medycyny akademickiej, jak i zintegrowanej, systematycznie doskonaląc  swoje umiejętności lekarskie. Posiada aktualną i udokumentowaną  pozytywną ocenę Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie, dotyczącą obowiązku ustawicznego kształcenia. Szczególną uwagę poświęca tzw. holistycznemu podejściu do pacjenta. Jej dewizą jest: „Być dla pacjenta bardziej przewodnikiem po zdrowiu, a tylko czasami… lekarzem od leczenia chorób”. (źródło: http://laryngolog-holistycznie.pl)

Wykład podsumowujący pt. „Suplementy – fanaberia czy konieczność?” pozwoli nam zgłębić tematykę suplementacji organizmu, która dla wielu pacjentów jest niejasna. W gąszczu reklam produktów witaminowych i odżywczych musimy nauczyć się podejmować właściwe konsumenckie decyzje. Sporo pytań nurtuje wszystkich, którzy zastanawiają się, czy powinni coś zażywać i liczymy, że najbliższa prelekcja pomoże nam znaleźć rozsądne rozwiązanie.

Wirtualne spotkanie, kończące II sezon cyklu prozdrowotnego „Żyj świadomie. Biologia życia” w poniedziałek,  11 maja o godz. 18.00, transmisja na żywo na naszym profilu FB w grupie CKiS LIVE.

#zostańwdomu i spędź z nami wieczór!

 

Anna Wrzoszczyk

(AR)

inna lokalizacja