„Żyj świadomie” w nowym sezonie

Pałacyk "Sokół"
Skawina
21/10/2019

Zapraszamy stałych bywalców oraz wszystkich, którzy chcą zgłębić temat zdrowia, dbałości o własne ciało i dobrą kondycję organizmu, na nowy sezon cyklu „Żyj świadomie, teraz zdrowie” -Biologia życia. Spotkania prowadzone są przez fachowców z różnych dziedzin medycyny. Pomysłodawcą cyklu „Żyj świadomie” jest Pani Mirosława Ciarka-Golonka.

Mirosława Ciarka–Golonka jest lekarzem medycyny zintegrowanej, specjalistą II stopnia z zakresu otolaryngologii. Posiada 30-letnie doświadczenie pracy w Klinicznym Oddziale Otolaryngologicznym 5 Wojskowego Szpitala Wojskowego w Krakowie. Od 1992 r. prowadzi specjalistyczną prywatną praktykę lekarską. Zajmuje się leczeniem zarówno dzieci, jak i dorosłych. Bierze udział w licznych szkoleniach kierunkowych oraz ogólnolekarskich w kraju i zagranicą, zarówno w zakresie medycyny akademickiej, jak i zintegrowanej, systematycznie doskonaląc  swoje umiejętności lekarskie. Posiada aktualną i udokumentowaną  pozytywną ocenę Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie, dotyczącą obowiązku ustawicznego kształcenia. Szczególną uwagę poświęca tzw. holistycznemu podejściu do pacjenta. Jej dewizą jest: „Być dla pacjenta bardziej przewodnikiem po zdrowiu, a tylko czasami… lekarzem od leczenia chorób”. (źródło: http://laryngolog-holistycznie.pl)

W tym sezonie poruszymy następujące tematy:

„Prokreacja przez naprotechnologię”

„Pierwiastki życia”

„Witaminy – Dlaczego, skąd i ile?”

„Tlen – rola w życiu i zastosowanie w terapii”

„Mikrobiom człowieka – cóż to?”

„Suplementy – fanaberia czy konieczność?”

 

Spotkania odbywają się w sali teatralnej w Pałacyku Sokół, w trzeci poniedziałek miesiąca, o godz. 18.00.

Najbliższa prelekcja pt. „Prokreacja przez naprotechnologię” odbędzie się 21 października 2019 r. o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Do zobaczenia!

 

Anna Wrzoszczyk

(AR)

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl