Kosmetyka i masaże

Kosmetyka i masaże

Koniec czerwca przyniósł zmiany w zakresie działalności Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Zmuszeni jesteśmy zakończyć działalność gabinetu „Camena Kosmetyka i Masaże”.

Decyzja ta została podjęta w ramach przeprowadzonej restrukturyzacji. Analiza funkcjonowania oferty „SPA” – zwłaszcza w kontekście ostatnich lat oraz działań naprawczych podejmowanych przez ostatni rok – wskazuje niemożność skutecznego konkurowania z salonami docelowo wyspecjalizowanymi w zakresie masaży lub kosmetyki, a przy tym osiągania wyników finansowych pozwalających prowadzić i rozwijać tę komórkę organizacyjną.

 

Informacja dotycząca zakupionych bonów, karnetów i voucherów:

Zwrot, bądź wymiana bonów/voucherów będzie odbywała się na poniższych zasadach:

  • Zakupione przez klientów bony upominkowe oraz inne formy zakupienia usług na zasadzie przedpłaty, których realizacja nie była możliwa z uwagi na okres zawieszenia i późniejszego zakończenia działalności, podlegają:

o  Za zgodą klienta wymianie na voucher/karnet, uprawniający do skorzystania z innych usług CKiS, na kwotę o 10% wyższą niż wartość wymienianego bonu w dniu wymiany*

o  Zwrotowi pieniędzy w kwocie równej wartości bonu w dniu zwrotu*

* Zwrotowi i wymianie nie podlegają środki naliczane promocyjnie powiększające wartość bonu.

  • Wydane w ramach akcji promocyjnych vouchery podlegają wymianie na  vouchery/karnety uprawniające do skorzystania z innych usług oferowanych przez CKiS o wartości odpowiadającej okazanemu voucherowi.

Okres na wymianę lub zwrot bonów stanowi ilość dni pozostałych na wykorzystanie danego bonu przed zawieszeniem działalności powiększony o dodatkowe 14 dni i liczony jest od dnia podania do wiadomości publicznej informacji o zakończeniu działalności.

Mamy świadomość dyskomfortu, jaki może powodować brak możliwości wykorzystania bonów czy voucherów. Liczymy na wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Szczegółowych informacji udziela: Monika Misiuda, tel. 784 096 079, e-mail: monika.misiuda@ckis.pl.