Prawidłowo wykonany masaż rozluźnia mięśnie, pomagając zmniejszyć napięcie w ciele, poprawia przemianę materii i ujędrnia skórę. Wykonywany regularnie, w seriach, zwalcza przewlekłe dolegliwości bólowe, dlatego bywa formą rehabilitacji. W Camena Kosmetyka i Masaże proponujemy masaże całościowe i wybranych części ciała, nastawione na relaks i leczenie oraz przeznaczone dla sportowców. Masaże w naszym gabinecie wykonują fizjoterapeutki – Agnieszka i Monika.

 

 

Agnieszka jest magistrem fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności na licznych kursach i szkoleniach. Szczególny nacisk kładzie na odpowiedni dobór terapii i indywidualne podejście do każdego klienta.  Specjalizuje się również w zabiegach wspomagających kształtowanie sylwetki oraz w walce z rozstępami i cellulitem.

 

 

Monika jest magistrem fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie i Krakowskiej Szkoły Masażu. Ma kilkuletnie doświadczenie zawodowe w rehabilitacji, interesuje się zdrowym żywieniem i leczeniem dietą. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z CENNIKIEM MASAŻY