Paszport Udziałowca Kultury

Informujemy, że wyczerpaliśmy limit zaproszeń na Noworoczny Koncert Galowy SkaVienna 2020 wydawanych w ramach akcji promocyjnej „Paszport Udziałowca Kultury”.  Ponieważ akcja trwa do 10 grudnia 2019, ciągle mogą Państwo zbierać pieczątki w paszportach i odbierać gadżety CKiS oraz vouchery do Camena Kosmetyka i Masaże.

W związku z ogromnym zainteresowaniem promocją PUK zaktualizowaliśmy jej regulamin umożliwiając Państwu pobieranie kolejnych kart. Zapraszamy!

Rozpoczęliśmy kolejny rok z Paszportem Udziałowca Kultury. PUK to program lojalnościowy, w którym nagradzamy Państwa za udział w organizowanych przez CKiS wydarzeniach kulturalnych.

 

Jak zdobyć PUK?

PUK (kupon z polami do uzupełnienia pieczątkami) można odebrać podczas wydarzeń kulturalnych odbywających się w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie oraz w Pałacyku Sokół w Skawinie.

Do czego służy Paszport?

PUK składa się z 15 pól (po 5 w jednym rzędzie), na których każdorazowo podczas uczestnictwa w wydarzeniu kulturalnym będą przybijane pieczątki. Zapełnienie kolejnych rzędów wiąże się z prawem do odebrania nagrody.

Jakie nagrody oferujemy?

Za pierwsze pięć pieczątek – gadżet CKiS

Kolejne pięć pieczątek – voucher na masaż relaksacyjny w Camena Kosmetyka i Masaże

Ostatnie pięć pieczątek – dwuosobowe zaproszenie na Noworoczny Koncert Galowy SkaVienna 2020

(UWAGA! Maksymalna liczba wydanych zaproszeń to 10 sztuk).

Jak długo trwa promocja?

Wydawanie kuponów rozpoczynamy 15 stycznia 2019 roku, czas na zapełnienie ich pieczątkami upływa 10 grudnia 2019.

 

REGULAMIN PUK

 

(AR)

 

© 2020 Serwis jest własnością Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.