Kurs Latino Solo

OFERTA ZAJĘĆ KULTURALNYCH NA SEZON 2023/2024 
O zajęciach

UWAGA: zapisy na III edycję zostały zakończone! 

Propozycja LATINO SOLO jest stworzona szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane choreografie zawierają elementy tańców latynoamerykańskich. Przepełnia je salsa, samba, rumba, cha-cha, ale i elementy jive’a czy paso doble. Gorące rytmy muzyki latynoskiej napełniają radością, poprawiają metabolizm, czyli pozwalają zrzucić kilogramy, pomagają ujędrnić ciało, poczuć się zmysłowo i kobieco. Lekcje LATINO SOLO łączą w sobie zmysłowość, ekspresję, ale i wzmacniają pewność siebie i pomagają na nowo odkryć w sobie kobiecy powab.

Kurs organizowany jest w cyklu 10 spotkań 60-minutowych

Rozpoczęcie kursu III edycji – 26 lutego 2024.

Miejsce zajęć: Ośrodek Kulturalno-Rekreacyjny Gubałówka, ul. Spacerowa 4

Informacje: Dział Realizacji Projektów Kultury, nr tel. 12 276 34 64, e-mail: zapisy@ckis.pl

Instruktorzy
Na zdjęciu Jacek Guzowski, instruktor tańca towarzyskiego. Szczupły brunet w białym podkoszulku i czarnych spodniach, w pozie tanecznej tłumaczy kroki uczniom. Zdjęcie wykonane podczas zajęć.

Jacek Guzowski

Trener tańca towarzyskiego, sędzia tańca sportowego, tancerz klasy S. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Akademię  Wychowania Fizycznego w Gdańsku (kierunek nauczycielski oraz kurs instruktorski). Od 25 lat związany z CKiS.

Wraz z partnerką Anną Gołąb wytańczył wiele finałów i medali. Wielokrotny medalista i Mistrz Województwa małopolskiego, wielokrotny finalista i II wicemistrz Polski w tańcach standardowych zawodowych par tanecznych, Mistrz Polski Standard Show Dance, półfinalista US Open w tańcach standardowych.

Trener wielu mistrzów województwa oraz finalistów i medalistów Mistrzostw Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Harmonogram zajęć

PONIEDZIAŁEK, godz. 20:00 – 21:00

Opłaty

270 zł/osoba

Płatności należy realizować za pośrednictwem Platformy Sportbm, do której otrzymają Państwo link aktywacyjny po zapisaniu przez formularz on-line.

Instrukcja zapisów do sekcji CKiS

Pliki do pobrania

Regulaminy 

 

kolorowa prostokątna ramka, w środku napis czarny zapisz się