Bąbelkowe Bum-Bum

O zajęciach

Bąbelkowe bum-bum to propozycja dla najmłodszych w przedziale wiekowym od 0 do 3 lat, w której maluchy uczestniczą z jednym z rodziców. To propozycja połączenia zajęć rytmicznych, animacyjnych, muzycznych, teatralnych i sportowych w jedną całość. W czasie kreatywnych zajęć najmłodsi i ich rodzice, poprzez wspólną zabawę pod okiem instruktora, w przyjaznym otoczeniu dostosowanym do potrzeb maluchów, rozwiną umiejętności: motoryczne, komunikacyjne, społeczne. Zajęcia poprzez nowatorski charakter będą atrakcyjne nie tylko dla naszych bąbelków, ale i osób dorosłych. Rodzice, pod okiem specjalistów, mogą nauczyć się, jak poprzez zabawę pobudzić rozwój swoich pociech, a przede wszystkim jak kreatywnie spędzić z nimi czas.
Poprzez uwrażliwienie najmłodszych na sztukę, mamy szansę rozwijać u nich pozytywną wrażliwość estetyczną, aby mogły się stać twórczymi osobami w dorosłym życiu.

UWAGA: liczba miejsc ograniczona – 10 dzieci i 10 rodziców/opiekunów.

Zajęcia rozpoczynamy od 1 października 2021.

Miejsce zajęć: sala baletowa, podziemie Basenu Camena

Informacje: Dział Realizacji Projektów Kultury, nr tel. 12 276 34 64, e-mail: zapisy@ckis.pl

Instruktor
Na zdjęciu Katarzyna Szybisty, trener wokalny. Szatynka w ciemnej bluzce na czerwonym tle, patrzy w obiektyw. Za nią biała gipsowa rzeźba mężczyzny. Katarzyna Szybisty

Wokalistka, aktorka, absolwentka szkoły artystyczno-teatralnej im. S. I. Witkiewicza w Krakowie. Pierwsze kroki artystyczne stawiała na deskach „Sceny i…”,  najpierw pod czujnym okiem Stanisława Dębskiego „Kwadrat, który się śmieje”, następnie Ewy Różańskiej „Ecce Homo”. Pomysłodawczyni i założycielka „Studia Yapa”. Instruktor teatralny i wokalny, związany z Regionalnym Ośrodkiem Kultury Doliny Karpia w Zatorze, Centrum Promocji i Kultury w Brzeźnicy, Ośrodkiem Kultury Gminy Tomice, GOK Spytkowice, Centrum Kultury Podgórza.

Od trzech lat instruktor wokalny w CKiS w Skawinie. Reżyser widowisk muzycznych: „Miłość, Młodość, Marzenia”, „Czerwone wirują usta”, „Miejcie nadzieję”.

Aktualnie kształci się wokalnie i trenersko w  Natural Voice Perfection Institute w Krakowie, w którym uzyskała certyfikat pedagoga wokalnego i terapeuty głosu.

Certyfikaty: Doctor Vox Voice Therapy oraz Szkoła dla Rodziców i Wychowawców (moduły I, II i III). Trener międzynarodowego programu Destination Imagination.

Harmonogram zajęć w sezonie 2021/2022

PIĄTEK, godz. 11:00 – 11:45

Opłaty

Płatności należy realizować przelewem na rachunek bankowy CKiS (Bank Spółdzielczy w Skawinie, numer rachunku bankowego: 87 8600 0002 0000 0000 3838 0005) podając w tytule przelewu:
1) imię i nazwisko uczestnika sekcji;
2) nazwę sekcji/zajęć;
3) okres, za jaki dokonywana jest opłata.

opłata miesięczna opłaty miesięczne zniżkowe*
zniżka „3 sekcje” zniżka dla rodzeństwa
(2 osoby)
zniżka dla rodzeństwa
(3 osoby)
80 zł 60 zł 60 zł 53 zł

*Zniżki określa szczegółowo „Regulamin opłat za udział w zajęciach sekcji artystycznych Centrum Kultury i Sportu w Skawinie w sezonie 2021/2022”.

Podstawą naliczenia zniżek jest dostarczenie bezpośrednio do Działu Realizacji Projektów Kultury CKiS wypełnionego oświadczenia rodzica/opiekuna prawnego/uczestnika z danymi członka sekcji (do pobrania poniżej – w sekcji Pliki do pobrania oraz pod linkiem https://ckis.pl/zajecia/regulaminy/).

Pliki do pobrania

OŚWIADCZENIE-SEKCJE_ARTYSTYCZNE_2021-2022

Regulamin organizacyjny sekcji artystycznych w sezonie 2021 – 2022

Regulamin opłat za udział w zajęciach sekcji artystycznych w sezonie 2021 – 2022Buton ZAPISZ SIĘ. Na białym tle w prostokątnych ramkach napis grubą czcionką. Ramka w kolorach: niebieskim, różowym, granatowym, żółtym.