ZAPISY DO SEKCJI ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE.
Zapisy na nowy sezon rozpoczniemy 2 września 2024.
OFERTA ZAJĘĆ KULTURALNYCH NA SEZON 2023/2024
Zajęcia: od 2 października 2023
O zajęciach
Warsztaty wokalne to propozycja zajęć indywidualnych oraz zajęć w grupie, podczas których pracuje się nad warsztatem wokalnym: emisją głosu, dykcją, pracą z mikrofonem, kształceniem słuchu. Na zajęcia zapraszamy dzieci od 6 roku życia.
Zajęcia indywidualne odbywają się 1 raz w tygodniu 45 min. Dodatkowo, najlepszych uczestników zajęć indywidualnych zapraszamy do pracy grupowej w zespole MiniTanto 1 raz w tygodniu 60 min.
Zajęcia w grupach odbywają się 1 raz w tygodniu z podziałem na grupy wiekowe:
grupa młodsza (6 – 8 lat) – 60 min. zajęć
grupa starsza (9 – 15 lat) – 60 min. zajęć
Uczestnicy prezentują swoje umiejętności podczas wydarzeń organizowanych przez CKiS w Skawinie oraz corocznego koncertu podsumowującego sezon artystyczny. Biorą udział w konkursach i przeglądach wokalnych.
Miejsce zajęć: pracownia wokalna, Ośrodek Kulturalno-Rekreacyjny Gubałówka, ul. Spacerowa 4, Skawina
Informacje: Dział Realizacji Projektów Kultury, nr tel. 12 276 34 64, e-mail: zapisy@ckis.pl
Instruktor
Harmonogram zajęć w sezonie 2023/2024
- Zajęcia indywidualne – godziny zajęć są ustalane są z uczestnikami w ramach poniższych terminów:
Trener Agnieszka Weryszko
poniedziałek: godz. 13:00 – 13:45; 13:55 – 14:40; 14:50 – 15:35; 15:45 – 16:30; 16:40 – 17:25; 17:35 – 18:20; 18:30 – 19:15
wtorek: godz. 13:00 – 13:45; 13:55 – 14:40; 14:50 – 15:35; 15:45 – 16:30; 16:40 – 17:25; 17:35 – 18:20; 18:30 – 19:15, 19:25 – 20:10
czwartek: godz. 13:00 – 13:45; 13:55 – 14:40; 14:50 – 15:35; 15:45 – 16:30; 16:40 – 17:25; 17:35 – 18:20; 18:30 – 19:15, 19:25 – 20:10; 20:20-21:05
Trener Katarzyna Szybisty
piątek: godz. 13:00 – 13:45; 13:45 – 14:30; 14:30 – 15:15; 15:15 – 16:00; 16:00 – 16:45; 17:00 – 17:45; 17:45 – 18:30; 18:30 – 19:15; 19:15 – 20:00;
- Zajęcia grupowe odbywają się w ŚRODY:
Trener Małgorzata Szybisty
ZESPÓŁ MiniMini Tanto (6 do 8 lat), godz. 16:00 – 17:00
ZESPÓŁ WOKALOVE (9 do 15 lat), godz. 17:00 – 18:00
MINI TANTO, godz. 18:15 – 20:15, konsultacje indywidualne (po wcześniejszym zgłoszeniu): wtorek godz. 20:20 – 21:05, piątek godz. 20:00 – 20:45
Opłaty
Płatności należy realizować za pośrednictwem Platformy Sportbm.
opłata miesięczna | opłaty miesięczne zniżkowe* | |||
zniżka „3 sekcje” | zniżka dla rodzeństwa (2 osoby) |
zniżka dla rodzeństwa (3 osoby) |
||
zajęcia indywidualne | 200 zł | 140 zł | 160 zł | 140 zł |
zajęcia zespołu Mini Tanto | 140 zł | 98 zł | 112 zł | 98 zł |
zajęcia grupowe początkujący | 100 zł | 70 zł | 80 zł | 70 zł |
* Zniżki określa szczegółowo „Regulamin opłat za udział w zajęciach sekcji Centrum Kultury i Sportu w Skawinie”.
Instrukcja zapisów do sekcji CKiS
Sukcesy
2018
Powiatowy Festiwal Piosenki „O Złoty Klucz Powiatu Krakowskiego”-, Centrum Kultury i Promocji, Baranówka, Gmina Kocmyrzów-Luborzyca. I MIEJSCE – MATEUSZ PIEROŻEK – kategoria I/soliści I MIEJSCE – MAŁGORZATA SZYBISTY – kategoria II /soliści II MIEJSCE – JULIA KRZYWOŃ – kategoria III /soliści WYRÓŻNIENIE – HANNA SAJDAK – kategoria II /soliści
Konkurs Poezji Śpiewanej „ XI Kocioł Poezji” Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze I MIEJSCE – MAŁGORZATA SZYBISTY – kategoria poezja śpiewana/ gimnazjum II MIEJSCE – JULIA KRZYWOŃ – kategoria poezja śpiewana/szkoły średnie III MIEJSCE – WERONIKA GAJEWSKA – kategoria poezja śpiewana/gimnazjum
2019
Konkurs Kolęd „Wesoło Śpiewajmy, chwałę Bogu dajmy” Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy
I MIEJSCE – MAŁGORZATA SZYBISTY, I MIEJSCE – HANNA SAJDAK, II MIEJSCE – JULIA DĄBROWSKA, III MIEJSCE – WIKTORIA KONIECZNA
64. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski: Turniej Poezji Śpiewanej MAŁGORZATA SZYBISTY – udział w finałach wojewódzkich
Festiwal Piosenki Anglojęzycznej – Centrum Kultury Podgórza (Kraków) II MIEJSCE – JULIA KRZYWOŃ – kategoria soliści (szkoły średnie) III MIEJSCE – HANNA SAJDAK – kategoria soliści (szkoły podstawowe, 8 – 12 lat) III MIEJSCE – ZESPÓŁ „TANTO”- kategoria Zespół
XXXII Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych „TALENTY MAŁOPOLSKI 2019”- Centrum Sztuki Współczesnej „SOLVAY”, Kraków: MAŁGORZATA SZYBISTY – nominacja do finału wojewódzkiego w Dobczycach, JULIA DĄBROWSKA – wyróżnienie
XX FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ – Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy –Kategoria: klasy 1-3 III miejsce – Kaja Kula Wyróżnienie – Amelia Bobek Wyróżnienie – Piotr Dubiel Kategoria: klasy 4-6 I miejsce- Hanna Sajdak I miejsce – Daria Nowak II miejsce –Lilianna Jarzębińska III miejsce –Weronika Mróz Wyróżnienie – Wiktoria Konieczna Kategoria: klasy 7-8+ gimnazjum I miejsce – Katarzyna Piekarska II miejsce-Gabriela Sieradzka Szkoły średnie- Liceum Ogólnokształcące I miejsce – Julia Krzywoń II miejsce Karolina Głowacz
Projekty
Koncert „Mam tę moc”
Koncert Życzeń (z udziałem aktorów Teatru MASKA)
Koncert „Czerwone wirują usta”
Koncert „Ich nie policzyłby nikt”
Koncert „Hej, Hej Lelija”
Koncert 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Pliki do pobrania
Regulamin organizacyjny sekcji Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
Regulamin opłat za udział w zajęciach Centrum Kultury i Sportu w Skawinie