AQUA DZIECIAKI – ZAPISY ZAMKNIĘTE!

Basen Camena
Skawina
18/09/2023

Po raz dziewiąty, Centrum Kultury i  Sportu w Skawinie zaprasza maluszki, w wieku od 5 miesięcy do 5 lat, do udziału w wodnej przygodzie! Pod okiem doświadczonej kadry Państwa pociechy będą bezpiecznie stawiać pierwsze kroki w nowym dla siebie otoczeniu oraz rozwijać swoje umiejętności nabyte już podczas wcześniejszych edycji.

Nabór na zajęcia wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy, dostępny pod tym artykułem oraz w zakładce Aqua Dzieciaki.

 

Zapisy do wyczerpania limitu miejsc w sześciu docelowych grupach. Zapisanie dziecka na PIERWSZĄ EDYCJĘ jest równoznaczne z kontynuacją zajęć w kolejnych edycjach, bez potrzeby ponownego zapisywania się w bieżącym sezonie. O przyjęciu do grupy i na listę rezerwową zadecyduje kolejność zgłoszeń. Miejsce na liście rezerwowej upoważnia do jednorazowych wejść na zajęcia w przypadku absencji dziecka z grupy podstawowej. Ponadto dzieci z listy rezerwowej w przypadku zwolnionego miejsca w danej grupie wiekowej, posiadają pierwszeństwo do wejścia uzupełniającego. Ostateczny przydział godzinowy do odpowiedniej grupy z uwzględnieniem umiejętności dziecka (początkujący, zaawansowany) ustalany jest wraz z Instruktorkami prowadzącymi zajęcia.

Przed dokonaniem zgłoszenia uprzejmie prosimy o zapoznanie się z  Regulamin organizacji i uczestnictwa w zajęciach Aqua Dzieciaki oraz Regulamin Basenu Camena.

Cena za edycję (10 zajęć) wynosi 450 zł.

Pierwsze zajęcia w czwartek -> 5 października.

                    ZAPISY ZAMKNIĘTE!

 

 

Barbara Brodzińska

(AZG)

Basen Camena

ul. Żwirki i Wigury 11, 32-050
Skawina,

camena@ckis.pl