BĄBELKOWO- nowa propozycja dla maluszków (0-3 r.ż.)

Basen Camena
Skawina
Pałacyk "Sokół"
Skawina
10/09/2021

30/09/2021

Ruszamy z nowatorskim projektem pn.”BĄBELKOWO”, zajęć adresowanych do najmniejszych, maleńkich pociech i ich rodziców.  Zachęcamy rodziców z dziećmi do uczestnictwa w ZUMBelkowie i Bąbelkowym bum-bum.

Podczas 45 minut przeniesiemy dziecko i rodzica w świat muzyki i tańca. Zatańczy całe ciało, od rączek po paluszki u stóp. To nie tylko uwrażliwienie na muzykę, ale i stymulacja świadomości ciała małej pociechy. Zajęcia będą radością nie tylko dla naszego „bąbelka”, ale i jego opiekuna; ruch i muzyka będą wzmacniać więź pomiędzy dzieckiem i rodzicem.

ZUMBELKOWO to:
– 45-minutowa, wspaniała zabawa ruchem i muzyką
– zajęcia zumby dla dzieci w przedziale wiekowym 0-3 lat
– wzmocnienie więzi między dzieckiem a rodzicem poprzez animacje ruchowo-dźwiękowe, a także pomiędzy wszystkimi uczestnikami zajęć (liczba miejsc ograniczona – 10 dzieci, 10 rodziców)
– naturalne rozwijanie emocjonalnej wrażliwości; percepcji bodźców; społecznych i fizycznych umiejętności

Instruktor prowadzący – Patrycja Tarasiuk

Termin zajęć:
wtorki, godz.: 16.45-17.30, sala baletowa, Basen Camena
koszt: 80 zł/mc

BĄBELKOWE BUM-BUM
Kolejna propozycja dla najmłodszych w przedziale wiekowym od 0 do 3 r.ż., w której maluchy uczestniczą z jednym z rodziców. To propozycja połączenia zajęć rytmicznych, animacyjnych, muzycznych, teatralnych i sportowych w jedną całość. W czasie kreatywnych zajęć najmłodsi i ich rodzice, poprzez wspólną zabawę pod okiem instruktora, w przyjaznym otoczeniu dostosowanym do potrzeb maluchów, rozwiną umiejętności: motoryczne, komunikacyjne, społeczne. Zajęcia poprzez nowatorski charakter będą atrakcyjne nie tylko dla naszych bąbelków, ale i osób dorosłych. Rodzice, pod okiem specjalistów, mogą nauczyć się, jak poprzez zabawę pobudzić rozwój swoich pociech, a przede wszystkim jak kreatywnie spędzić z nimi czas.
Poprzez uwrażliwienie najmłodszych na sztukę, mamy szansę rozwijać u nich pozytywną wrażliwość estetyczną, aby mogły się stać twórczymi osobami w dorosłym życiu.

Instruktor prowadzący: Katarzyna Szybisty

Termin zajęć:
piątki, godz.: 11.00-11.45, sala baletowa, Basen Camena
koszt: 80 zł/mc

Zumbelkowo oraz Bąbelkowe bum-bum rozpoczniemy od października 2021, pod warunkiem uzbierania się grupy chętnych. Zapraszamy do zapisów!

Buton ZAPISZ SIĘ. Na białym tle w prostokątnych ramkach napis grubą czcionką. Ramka w kolorach: niebieskim, różowym, granatowym, żółtym.

 

Basen Camena

ul. Żwirki i Wigury 11, 32-050
Skawina,

camena@ckis.pl

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl