[WPIS ARCHIWALNY] DZIAŁALNOŚĆ CKiS OD 24 PAŹDZIERNIKA

Basen Camena
Skawina
24/10/2020

17/11/2020

W związku z aktualizacją zasad bezpieczeństwa przedstawioną podczas konferencji prasowej premiera w dniu 23 października 2020 r. informujemy, że działalność CKiS nie ulega zmianie i jest prowadzona na dotychczasowych zasadach – ze szczególnym uwzględnieniem rygorów sanitarnych. Szczegółowe informacje publikujemy poniżej.

Nowe zasady bezpieczeństwa mające wejść w życie od soboty 24 października 2020 r. dotyczą sfer edukacji, kultury i sportu, gospodarki oraz życia społecznego, przez co – choć w znacznym stopniu utrzymują w mocy dotychczasowe regulacje dotyczące naszej działalności – będą miały wpływ na nasze działania.

W związku z powyższym w szczególności informujemy:

1) zajęcia sekcji artystycznych i sportowych do odwołania odbywają się bez zmian – szczegółowych informacji udzielają pracownicy Działu Realizacji Projektów Kultury oraz Działu Sportu i Rekreacji (dane kontaktowe dostępne są po kliknięciu w link: https://ckis.pl/contact-us/dzialy/);
2) basen „Camena” pozostanie otwarty do odwołania dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych, wydarzeń sportowych oraz w ramach zajęć i lekcji na uczelni lub w szkole. Oznacza to, że wszystkie zaplanowane wynajmy klubów i stowarzyszeń sportowych, a także aktualnie prowadzone zajęcia w formie kursów, lekcji (w tym działalności sekcji pływackiej CKiS) – odbywają się zgodnie z harmonogramem, z zastrzeżeniem godzin otwarcia obiektu.

Basen pozostanie do odwołania niedostępny dla klientów indywidualnych, z wyjątkiem osób przedkładających stosowne zaświadczenie o przynależności klubowej i realizujących cykl treningowy. Aby udokumentować przynależność klubową lub fakt realizacji cyklu treningowego prosimy o kierowanie wniosków mailowo na adres centrumks@ckis.pl. Na tej podstawie skontaktują się z Państwem pracownicy Działu Basen Camena, proponując bezpieczne godziny korzystania z pływalni.

Obowiązują nowe godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 14:00-22:00
sobota: 7:00-15:00
niedziela: nieczynne

Okres, w którym obowiązują zakupione przez Państwa karnety ulegnie wydłużeniu o tyle dni, o ile nasz obiekt będzie pozostawał dla Państwa niedostępny. Działanie to nie będzie wymagało interwencji Klientów, a wszelkie czynności będą realizowane w sposób automatyczny.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Działu Basen „Camena” (dane kontaktowe dostępne są po kliknięciu w link: https://ckis.pl/contact-us/dzialy/);

Dodatkowo przypominamy: bezwzględnie obowiązują zasady bezpieczeństwa: dystans, dezynfekcja, osłony ust i nosa. Prosimy nie podważajcie tych zasad w kontaktach z naszym zespołem! To oni dbają o Wasze bezpieczeństwo, ale wszyscy jesteśmy za nie odpowiedzialni. Wynieśmy lekcję z obecnej sytuacji. Każdy ma prawo do swoich poglądów, ale niezależnie od ich treści, nikt nie powinien mieć wątpliwości, co do tego że naszym obowiązkiem jest realizowanie procedur i nadzór nad nimi. Liczymy na Państwa świadomość i zrozumienie.

Artykuły archiwalne: https://ckis.pl/event/basen-camena-zawiesza-dzialalnosc-do-odwolania/

Basen Camena

ul. Żwirki i Wigury 11, 32-050
Skawina,

camena@ckis.pl