II edycja Kursu Latino Solo – zapisy

OKR "Gubałówka"
Skawina
20/11/2023

05/02/2024

Zapraszamy do udziału w II edycji Kursu Latino Solo w sezonie 2023/2024.

Kurs LATINO SOLO to propozycja na zdrowe spędzenie czasu wolnego, a jednocześnie okazja do kształtowania pięknej sylwetki. Idealna propozycja rozrywki tanecznej bez konieczności przychodzenia w parze. Latino solo to zmysłowy, ekspresyjny taniec kształtujący poczucie rytmu, wdzięk i seksapil. Choreografie bazują na elementach salsy, samby, rumby i cha-cha. Zajęcia wzmacniają i angażują różne partie mięśni, usprawniając całe ciało. Gorące latynoamerykańskie rytmy rozgrzeją każdego i nawet opornych porwą do tańca.

Kurs obejmuje 10 spotkań 60-minutowych.

Rozpoczęcie kursu: planowany termin 20 listopada 2023 (pod warunkiem zebrania minimalnej grupy uczestników)

Miejsce zajęć: Ośrodek Kulturalno-Rekreacyjny Gubałówka, ul. Spacerowa 4

Termin: PONIEDZIAŁKI, godz. 20:00 – 21:00

Opłaty:  270 zł od osoby za kurs

Zapisy przez formularz on-line (poniżej).

Informacje organizacyjne: KURS LATINO SOLO

 

Zajęcia prowadzi JACEK GUZOWSKI – trener tańca towarzyskiego, sędzia tańca sportowego, tancerz klasy S. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Akademię  Wychowania Fizycznego w Gdańsku (kierunek nauczycielski oraz kurs instruktorski). Wraz z partnerką Anną Gołąb wytańczył wiele finałów i medali. Wielokrotny medalista i Mistrz Województwa małopolskiego, wielokrotny finalista i II wicemistrz Polski w tańcach standardowych zawodowych par tanecznych, Mistrz Polski Standard Show Dance, półfinalista US Open w tańcach standardowych. Prowadzący Klub Tańca Towarzyskiego CKiS w Skawinie. Trener wielu mistrzów województwa oraz finalistów i medalistów Mistrzostw Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Informacje: Dział Realizacji Projektów Kultury, nr tel. 12 276 34 64, e-mail: zapisy@ckis.pl

Do zobaczenia na parkiecie!

Buton ZAPISZ SIĘ. Na białym tle w prostokątnych ramkach napis grubą czcionką. Ramka w kolorach: niebieskim, różowym, granatowym, żółtym.

Joanna Kurpiel

KK

OKR "Gubałówka"

ul. Spacerowa 4, 32-050
Skawina,

12 256 95 60 w. 24