ZAPISY DO SEKCJI SPORTOWYCH CKiS W SKAWINIE

Dwór Ludwikowskich
Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
05/09/2021

30/09/2021

Przed sezonem 2021/2022 zapraszamy do dołączenia do #teamCKiS zarówno chętnych na rozpoczęcie przygody z daną dyscypliną, trening rekreacyjny oraz wszystkich nastawionych na intensywny rozwój sportowy.

W szeregach naszych sekcji sportowych działają grupy: naborowe, rekreacyjne i sportowe. Organizujemy sekcje odpowiadając na potrzeby dziecka, realizując w każdej z grup właściwe im cele. Więcej o sekcjach sportowych #teamCKiS znajdą Państwo na https://ckis.pl/zajecia/sport-i-rekreacja/sekcje-sportowe/.

Współpracujemy z doświadczoną i pełną zapału kadrą trenerską, dbamy o dobrą organizację zajęć, stale rozwijamy i rozszerzamy ofertę, współpracujemy z lokalnymi klubami i stowarzyszeniami sportowymi, a także organizujemy i współorganizujemy mnóstwo imprez i wydarzeń sportowych!

Sprawdź na naszym kanale YouTube jak trenujemy w #teamCKiS: tutaj

Prowadzony nabór to -> 6 propozycji sekcji sportowych CKiS i 6 możliwości rozwoju sportowych pasji i zainteresowań. Zajęcia obywają się w Hali Widowiskowo-Sportowej. Istnieje możliwość dobrania liczby dni treningowych lub skorzystania z atrakcyjnych zniżek na korzystanie z zajęć w przypadku uczestnictwa w sekcjach CKiS więcej niż jednego dziecka, bądź w przypadku uczestnictwa przez dziecko w więcej niż jednej sekcji. W ramach grup sportowych w trakcie sezonu uczestniczymy w wielu różnej rangi zawodach i turniejach, w tym wielu w roli organizatora lub współorganizatora. Dbamy o promocję osiągnięć naszych podopiecznych, a także sprawną organizację zajęć. 

CROSSMINTON – szczegółowe informacje o sekcji: tutaj

Prowadząca zajęcia Gabija Jančunska i jej podopieczni tworzą zgraną ekipę zarówno na treningach, jak i podczas turniejowych wyjazdów. Biorą udział w licznych turniejach krajowych i zagranicznych – to tam zdobywają najcenniejsze doświadczenia obserwując grę najlepszych adeptów tej dyscypliny sportu. Wychowankami naszej sekcji są Mistrzowie Polski, Europy i Świata.

Zapisy: młodzież i dzieci od 7 lat

Zobacz jak trenujemy: tutaj

SIATKÓWKA szczegółowe informacje o sekcji: tutaj

W ostatnich latach sekcja urosła w siłę pod względem ilości trenujących – w sezonie sportowym 2020/21 drużyna dziewcząt reprezentowała CKiS Skawina w rozgrywkach ligowych młodziczek organizowanych przez Małopolski Związek Piłki Siatkowej.
Chcąc stawiać kolejne kroki dla rozwoju siatkówki: w obecnym sezonie szukamy chętnych w kategorii wiekowej od 7 do 12 lat, do intensywnego treningu, udziału w turniejach, sparingach i dodatkowych zajęciach w okresach ferii i wakacji. Sekcje prowadzą: Chrystian Boczek, Katarzyna Kulpa, prężnie rozwijający się i pracujący z wielką pasją duet trenerów. Absolwenci Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Zapisy: dzieci od 7 do 12 lat

Zobacz jak trenujemy: tutaj

SZACHY – szczegółowe informacje o sekcji: tutaj

Szachy mają długą tradycję w naszym mieście. Zawodnicy sekcji uczestniczą w turniejach indywidualnych różnej rangi, od szczebla regionalnego po Mistrzostwa Polski oraz
w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Juniorów. O zaangażowanie uczestników sekcji dba Konrad Cieśla – wielokrotny mistrz województwa świętokrzyskiego w każdej grupie wiekowej.

Zapisy: młodzież i dzieci od 6 lat

Tak wyglądają nasze treningi zakończone turniejem: tutaj

TENIS STOŁOWY- szczegółowe informacje o sekcji: tutaj

O rozwój sportowy zawodników sekcji zadbają: Kamila Kajniak, Beata Mlicka: z CKiS związane od dziecka, gdzie przez wiele lat trenowały pod okiem wybitnego Trenera Sylwestra Guzika. Treningi w sekcji tenisa stołowego dały im ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodnicze, po którym obie, po zakończeniu kariery sportowej i uzyskaniu uprawnień Instruktora Sportu, zajęły się pracą trenerską. W rozpoczętym sezonie do ekipy trenerskiej dołącza także Szymon Toczony, z doświadczeniem zawodniczym i ogromną pasją do sportu, zatroszczy się o grupy naborowe i rekreacyjne.

Zapisy: dzieci od 6 – 9 lat

Zobacz, jak trenujemy: tutaj

BRYDŻ SPORTOWY – szczegółowe informacje o sekcji: tutaj

Z nami osiągniesz sukces! Wśród nas są Mistrzowie Świata, Europy oraz reprezentanci Polski. Trudno wyobrazić sobie lepszego mentora –  z młodymi brydżystami pracuje Marcin Kuflowski: od 2014 r. trener koordynator kadr wojewódzkich młodzików i juniorów w brydżu sportowym, a od 2017 roku- trener selekcjoner reprezentacji Polski młodzików U-15 oraz U-12. Od 2015 r. Prezes Małopolskiego Związku Brydża Sportowego.

Zapisy: młodzież i dzieci od 8 lat. Nie ma górnej granicy wieku.

GIMNASTYKA KOREKCYJNA – szczegółowe informacje o sekcji: tutaj

NIE ODKŁADAJ JEJ NA PÓŹNIEJ… Podczas zajęć zarówno dziecko, jak i rodzic uczą się eliminować błędy własne  i otoczenia, które wpływają na pogłębienie wady postawy. Zajęcia prowadzi: Katarzyna Sroka: ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku Fizjoterapia otrzymując w 2006r. tytuł magistra fizjoterapii oraz na kierunku Zdrowie Publiczne, specjalność Ratownictwo Medyczne otrzymując w 2008r. tytuł licencjata. Od 2006r. posiada także uprawnienia instruktora pływania oraz ratownika wodnego.

Zapisy dzieci od 5 lat

FORMUŁA ZAPISÓW -> każdego uczestnika – zarówno w przypadku osób kontynuujących zajęcia, jak i nowych uczestników, obowiązują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy.

Buton ZAPISZ SIĘ. Na białym tle w prostokątnych ramkach napis grubą czcionką. Ramka w kolorach: niebieskim, różowym, granatowym, żółtym.

 

Potwierdzenie rezerwacji miejsca zostanie wysłane drogą mailową w terminie do 7 dni od daty zgłoszenia.

[Aktualizacja z dnia 13.09.2021] INFORMUJEMY O ZAMKNIĘCIU ZAPISÓW DO SEKCJI SZACHOWEJ Z POWODU OSIĄGNIĘCIA LIMITU MIEJSC.                     W PRZYPADKU REZYGNACJI KTÓREGOŚ Z UCZESTNIKÓW SEKCJI BĘDZIEMY INFORMOWAĆ O DODATKOWYM NABORZE.

 

 

Barbara Brodzińska

(AZG)

 

Dwór LudwikowskichHala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl