Mikołajki Zapominajki

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
04/12/2022

Było niesamowicie. Bajkowo, kolorowo, po prostu cudownie.

Klimat jaki wytworzył się podczas spektaklu teatralnego dla najmłodszych „Mikołajki Zapominajki”, z pewnością wprowadził nas w świąteczną atmosferę.

Mali widzowie, wspólnie z wesołymi postaciami Elfi i Renifera-Rapera, wśród pięknej muzyki i dobrej zabawy wzięli udział w misji ocalenia Świąt Bożego Narodzenia.

Na biegunie stało się coś dziwnego – zaginął Święty Mikołaj. Nasi dzielni bohaterowie wraz z najmłodszymi widzami próbowali odnaleźć brodatego bohatera, jednak bez skutku. Szukali wszędzie: w zamku Królowej Śniegu, w Pałacu Elzy… i nic. W poszukiwaniach miały pomóc: mapa (którą Reni bardzo chciał zjeść), kanapka (którą również próbował skonsumować) i… lusterko (od tak – do przeglądania).

Okazało się, że Mikołaj się odnalazł, co najlepsze – w swoim domu. Niestety nie bardzo wiedział kim jest i koniecznie trzeba było mu przypomnieć o Jego corocznej misji. Przecież bez prezentów nie będzie Świąt.

Ale czy na pewno tylko o upominki chodzi? Czy rodzina, niesamowita magia, błoga atmosfera nie wystarczą, aby poczuć radość w tym wyjątkowym czasie? O tym przekonali się nasi widzowie, którzy dzielnie i z zapartym tchem oglądali spektakl do samego końca.

Sala była pełna, radość dzieci ogromna, poziom zaangażowania widowni najwyższy – czego chcieć więcej?

Chyba tylko tego, aby ten cudowny klimat towarzyszył nam przez całe święta i jeszcze długo, długo po nich.

Czego Wam i sobie życzymy z całego serca.

Fotogaleria autorstwa Jarosława Karasińskiego TU.

 

Zapraszamy na kolejny spektakl teatralny „Opowieść Wigilijna” w scenicznym wydaniu Teatru Eden – już 12 grudnia, o godzinie 17.30 w Pałacyku Sokół. Więcej informacji -> TUTAJ

 

Iwona Najder

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl