„Opowieść wigilijna” w grudniowym Teatrze Dzieciom

Pałacyk "Sokół"
Skawina
12/12/2022

Najlepszy sposób na wejście w atmosferę Bożego Narodzenia? Nieśmiertelna „Opowieść wigilijna” Karola Dickensa, w scenicznym wydaniu Teatru EDEN. Zapraszamy na spektakl w ramach cyklu Teatr Dzieciom w poniedziałek 12 grudnia o godzinie 17.30 do Pałacyku  „Sokół”.

Któż nie zna klasycznej historii mrukliwego skąpca Ebenezera Scrooge’a, który nie wie, czym są życzliwość, empatia, współczucie, przyjaźń, a tym bardziej radość ze wspólnego przeżywania świątecznego czasu? Skupiony na liczeniu monet, gnębieniu dłużników i pracowników nie zauważa nawet, że nadszedł dzień Wigilii Bożego Narodzenia. Wracając ze swojego kupieckiego kantoru do pustego, zimnego, zaniedbanego domu nawet nie przypuszcza, co go czeka tej wyjątkowej nocy…

Bilety w cenie:

  • Bilet ulgowy (dzieci od 2. roku życia) – 20 zł od osoby,
  • Bilet normalny (dorośli) – 25 zł od osoby,

do nabycia w kasach Centrum Kultury i Sportu w Skawinie:

1)      w Kasie Głównej CKiS (Basen Camena, 1 piętro) – od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:30 (płatność kartą lub gotówką),
2)      w Kasie Basenu Camena (parter) – w godzinach od 15:00 do 21:30 (płatność kartą, gotówką lub voucherem),
3)      w Pałacyku „Sokół”, na godzinę przed spektaklem tylko w przypadku wolnych miejsc (płatność gotówką lub voucherem).

Posiadaczom Karty Dużej Rodziny przysługuje możliwość zakupu jednego biletu ulgowego dla osoby pełnoletniej, sprawującej opiekę nad małoletnimi uczestnikami.

„Opowieść Wigilijna” w wykonaniu Teatru EDEN, 12 grudnia, godz. 17:30, Pałacyk  „Sokół”

Zapraszamy do kolorowego świata Teatru Dzieciom!

 

Joanna Kurpiel

(KK)

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl