[AKTUALIZACJA] Otwieramy Basen „Camena”!

Basen Camena
Skawina
11/02/2021

24/03/2021

[AKTUALIZACJA | 26.02.2021] Już od dziś od godziny 16.00 zapraszamy do korzystania z wszystkich atrakcji wodnych oraz sauny na Basenie „Camena”. Ponownie otwieramy dla Państwa zjeżdżalnię, gejzery i bicze wodne, fontannę „grzybek”, a także jacuzzi (w związku z aktualnymi obostrzeniami przebywać w nim może jedna osoba) oraz saunę (korzystać z niej mogą 2 osoby jednocześnie).

[AKTUALIZACJA | 25.02.2021] Zgodnie z informacją podaną przez Kancelarię Premiera Basen „Camena” w obecnym trybie funkcjonowania pozostaje otwarty do 14 marca 2021 r.

[AKTUALIZACJA] Już w najbliższy piątek (12 lutego) ponownie zaprosimy Państwa do korzystania z Basenu „Camena”. Wciąż w ograniczonych godzinach, z zachowaniem wszelkich restrykcyjnych wymogów reżimu sanitarnego i z wyłączeniem pewnych atrakcji – niemniej cieszymy się, że znów będziemy mogli się z Wami spotkać! Szczegółowe informacje publikujemy poniżej.

Przypomnijmy: 5 lutego, po konferencji prasowej premiera poinformowaliśmy Państwa o przygotowaniach do otwarcia Basenu „Camena” na dwutygodniowy warunkowy okres począwszy od 12 lutego (więcej informacji: KLIKNIJ TUTAJ). Wówczas nie znaliśmy jeszcze szczegółowych wytycznych, jednakże dziś – w związku z ogłoszeniem tekstu nowego rozporządzenia (bezpośredni link: https://dziennikustaw.gov.pl/D2021000026701.pdf) w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, możemy określić w jakim trybie działać będzie Basen Camena w zapowiedzianym okresie tj. od 12.02.2021 r. – 28.02.2021 r.

Tryb funkcjonowania Basenu:

[AKTUALIZACJA: 12.02.2021 | 11:00] Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 6:30 – 22:15
sobota-niedziela: 6:30 – 22:15
[rozszerzamy godziny otwarcia]

W trosce o bezpieczeństwo finansowe pierwotnie zdecydowaliśmy się zaprosić Państwa do korzystania z basenu w ograniczonych godzinach. Wsłuchaliśmy się jednak w Państwa głosy, ponownie przeanalizowaliśmy nasze możliwości otwarcia basenu w pełnym zakresie i finalnie od poniedziałku (15.02.2021 r.) wracamy do standardowych godzin otwarcia. Informujemy także, że jesteśmy zmuszeni do bieżącego analizowania funkcjonowania basenu także pod względem rentowności, i jeśli takie rozwiązanie będzie konieczne, będziemy zmuszeni przywrócić funkcjonowanie tymczasowe (a więc w ograniczonym zakresie).

wytyczne sanitarne:
Przypominamy i z pełną surowością zobowiązujemy do przestrzegania wszelkich wytycznych umieszczonych na tabliczkach informacyjnych na terenie obiektu, a także wszelkich instrukcji pracowników Basenu. Obowiązkowe jest zasłanianie nosa i ust, utrzymanie dystansu oraz dezynfekcja rąk.
Nowe rozporządzenie nie wprowadza ograniczeń w zakresie specyfiki oraz ilości osób mogących korzystać z Basenu – to znaczy, że z basenu mogą korzystać także klienci indywidualni.

[AKTUALIZACJA] Dla bezpiecznego korzystania z Basenu informujemy także o następujących procedurach:

  • nasz personel zadba o to, by w jednym czasie na terenie basenu przebywało nie więcej niż 75 osób  – oznacza to, że w określonych sytuacjach możliwe jest wstrzymanie ruchu, czyli zatrzymanie przez personel wpuszczania kolejnych osób;
  • zachęcamy do wcześniejszego kontaktu z pracownikami Działu Basen Camena celem zweryfikowania dostępności torów w określonych godzinach, a także zweryfikowania aktualnego ruchu (można to także zweryfikować na naszej stronie internetowej – bezpośredni link: https://ckis.pl/basen-camena/harmonogram-zajetosci-torow/)

Ważne: do odwołania nie będą dostępne atrakcje wodne, tj. zjeżdżalnia, bicze i gejzery wodne, jacuzzi oraz sauna. O ich ponownym udostępnieniu poinformujemy w kolejnych dniach.

[AKTUALIZACJA]: Otwarcie atrakcji uzależnione jest od uzyskania niezbędnych wyników badań – prognozujemy, że będziemy gotowi udostępnić je w kolejny weekend (19-21.02.).

Przygotowujemy się także do otwarcia sauny, o czym wkrótce poinformujemy. Przewidujemy wprowadzenie limitu osób mogących jednocześnie przebywać w saunie do 2 osób (z wyłączeniem osób gospodarujących razem).

zajęcia, kursy, lekcje i karnety:
Stopniowo pracownicy Działu Basen Camena będą kontaktować się z Państwem celem umówienia powrotu do zajęć zorganizowanych. Zachowujemy jednak zasadę, że wszelkie opłacone zajęcia będziemy starać się odrabiać, a wobec braku takiej możliwości, na prośbę klienta dokonamy zwrotów wpłaconych składek.

Przypominamy także, że okres, w którym obowiązują zakupione przez Państwa karnety zostanie wydłużony o tyle dni, o ile nasz obiekt pozostawał dla Państwa niedostępny. Działanie to nie będzie wymagało interwencji Klientów, a wszelkie czynności będą realizowane w sposób automatyczny.

Szczegółowych informacji udzielają: pracownicy Działu Basen „Camena” (dane kontaktowe dostępne są po kliknięciu w link: https://ckis.pl/contact-us/dzialy/).

Basen Camena

ul. Żwirki i Wigury 11, 32-050
Skawina,

camena@ckis.pl