Taneczna propozycja dla dorosłych

OKR "Gubałówka"
Skawina
Pałacyk "Sokół"
Skawina
04/10/2021

06/12/2021

Już 4 października tanecznym krokiem rozpoczniemy cykl spotkań, oferty adresowanej tym razem do osób dorosłych. Będą to: TANIEC UŻYTKOWY dla par i LATINO SOLO.

Pierwsza z propozycji zajęć, określona mianem Tańca UŻYTKOWEGO dla par, to zajęcia, na których nauczycie się swobodnego tańca w parze. Będziecie tańczyć do każdego rodzaju muzyki, co na pewno wzbogaci wasz taniec na każdym parkiecie, poczujecie się pewni i swobodni podczas wesel, balów, studniówek czy dyskotek. Na kursie poznacie m.in.: uniwersalny taniec 2 na 1 czyli discofox.

Natomiast druga propozycja – LATINO SOLO – jest stworzona szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane choreografie zawierają elementy tańców latynoamerykańskich. Przepełnia je salsa, samba, rumba, cha-cha, ale i elementy jive’a czy paso doble. Gorące rytmy muzyki latynoskiej napełniają radością, poprawiają metabolizm, czyli pozwalają zrzucić kilogramy, pomagają ujędrnić ciało, poczuć się zmysłowo i kobieco. Lekcje LATINO SOLO łączą w sobie zmysłowość, ekspresję, ale i wzmacniają pewność siebie i pomagają na nowo odkryć w sobie kobiecy powab.

Każda z wymienionych tanecznych propozycji jest doskonałym lekarstwem na stres; wyzwala endorfiny, czyli hormon szczęścia, tak wszystkim potrzebne w dzisiejszych, jakże trudnych i nerwowych czasach. Tak więc nie zwlekaj! Zapisz się!

PROWADZĄCY:

Michał Walczak

Przygodę z tańcem rozpoczął jako dziecko. Przez wiele lat, biorąc udział w wielu zawodach i turniejach o różnych rangach, reprezentował Klub Taneczny CKiS w Skawinie na tanecznych parkietach województwa, okręgu czy Polski, m.in.: Pucharze Okręgu Małopolskiego, Mistrzostwach Województwa Małopolskiego, Pucharze Okręgu, czy Mistrzostwach Polski Południowej.

Wielokrotny Mistrz Województwa Małopolskiego i Wicemistrz Polski w Tańcach Latynoamerykańskich.

Rozpoczęcie zajęć – poniedziałek, 4 października 2021 r.

UWAGA: uruchomienie kursu uzależnione jest od ilości zainteresowanych uczestników.

Termin zajęć –  poniedziałki
godz. 19.00 – TANIEC UŻYTKOWY
godz. 20.00 – LATINO SOLO

Miejsce spotkań – Ośrodek Kulturalno-Rekreacyjny „Gubałówka”, ul. Spacerowa 4

Koszt każdego z kursów: 250 zł od osoby, w ramach których realizowanych jest cykl 10 jednogodzinnych spotkań.

Buton ZAPISZ SIĘ. Na białym tle w prostokątnych ramkach napis grubą czcionką. Ramka w kolorach: niebieskim, różowym, granatowym, żółtym.

Marta Tyrpa

/IN/

OKR "Gubałówka"

ul. Spacerowa 4, 32-050
Skawina,

12 256 95 60 w. 24

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl