#TenTegowTenWeekend – doładuj się!

Orlik obok Basenu "Camena"
Skawina
Park Miejski
Skawina
Rynek w Skawinie
11/06/2021

13/06/2021

W weekend, 11 – 13 czerwca serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach, które będą się odbywać w różnych częściach naszego miasta. Przygotowujemy dla Was kilka propozycji, które mamy nadzieję, dadzą możliwość doładowania pozytywnej energii. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Co nas czeka?

Żarciowozy, zlot food trucków – rynek w Skawinie, 11-13 czerwca

Zapraszamy na skawiński  rynek na zlot specjalnie wyselekcjonowanych food trucków z całej Polski. Od piątku (11 czerwca), od godz. 15:00 do niedzieli (13 czerwca), do godz. 20:00  gościć będziemy „Żarciowozy”, w których serwowane będą specjały z rożnych stron świata (kuchnia węgierska, meksykańska, tajska, grecka, hiszpańska, belgijska, chińska, amerykańska oraz polskie smaki). To będzie z pewnością pyszny weekend.

Szczegóły wydarzenia można znaleźć na profilu Facebookowym Organizatora: https://www.facebook.com/events/301712544741803?active_tab=about

Plenerowy Maraton Zumby 2021– boisko „Orlik” (przy basenie Camena), 12 czerwca

UWAGA, ZMIANA! Z powodu prognozowanych opadów deszczu maraton odbędzie się pod dachem, w hali CKiS.

W sobotę 12 czerwca zachęcamy do udziału w dwóch maratonach, skierowanych do różnych odbiorców.
O godz. 14:00 zapraszamy wszystkie dzieci na Plenerowy Maraton Zumby Kids, który poprowadzą instruktorki CKiS – Alicja Ożóg oraz Patrycja Tarasiuk. Mamy nadzieję, że niezastąpione prowadzące w 60 minut dadzą radę okiełznać dziecięce pokłady energii. Wstęp na wydarzenie dla dzieci jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona.

O godzinie 16:00 rozpoczniemy Plenerowy Maraton Zumby 2021 dla dorosłych. Trzygodzinny trening poprowadzi mocny skład wykwalifikowanych instruktorek: Emilia Furman, Ewa Janisz, Katarzyna Lichnowska, Alicja Ożóg oraz Patrycja Tarasiuk. Będzie energetycznie, klimatycznie i wesoło. Poziom endorfin z pewnością sięgnie zenitu.
Wstęp na imprezę jest biletowany. Ilość miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje o maratonach: https://ckis.pl/event/plenerowy-maraton-zumby-2021-pozytywne-doladowanie-z-ckis/

Holi, Święto Kolorów – teren starorzecza w Parku miejskim, 12 czerwca

W czerwcową sobotę pokolorujemy nasze miasto.  Zapraszamy do udziały w wydarzeniu pn. Holi, Święto Kolorów, które odbędzie się na terenie Starorzecza w Parku Miejskim, 12 czerwca, w godzinach od 14:00 do 18:00. Przystanek w Skawinie jest elementem ogólnopolskiej trasy.

Holi, Święto Kolorów to ogólnopolskie i darmowe wydarzenie, podczas którego będziemy bawić się kolorowymi proszkami  w aż 9-ciu zwariowanych kolorach. Nieprzekonanym od razu rozwiewamy wątpliwości – proszki dostępne na imprezie są z naturalnych składników, nietoksyczne, biodegradowalne oraz w pełni zmywalne wodą. O doskonałe nastroje podczas wydarzenia zadba DJ, który poprowadzi imprezę w rytmie muzyki tanecznej.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie Organizatora: http://www.holiswietokolorow.pl/

Serdecznie zapraszamy!

 

Ewa Przebinda

/IN/

Orlik obok Basenu "Camena"


Skawina,

Park Miejski


Skawina,

Rynek w Skawinie