Turniej Szachowy „O Koronę Króla Kazimierza” LINK DO TRANSMISJI

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
Orlik obok Basenu "Camena"
Skawina
22/05/2022

[Aktualizacja | 22.05.2022 r.]

Zapraszamy na relację z gier online. Widok szachownic znajdziecie pod linkami poniżej:

http://www.czarna.net/online/skawina2022/java-i-app/live-mosaic.html – dwie gry;

http://www.czarna.net/online/skawina2022/java-i-app/dynamic-frame.html?l=t – jedna szachownica (możliwość zmiany widoku gry po kliknięciu w kropki po prawej stronie szachownicy).

 

Już 22 maja 2022 r. czekają nas wielkie, szachowe emocje. Po dwóch latach przerwy organizujemy kolejną już edycję Turnieju Szachowego ,,O Koronę Króla Kazimierza”. W Hali Widowiskowo – Sportowej w Skawinie zmierzą się najlepsi szachiści z okolicy. Zaczynamy o godz. 10.00. Rozgrywki będą odbywać się systemem ,,szwajcarskim” na dystansie 7 rund z czasem 15 min. na jednego zawodnika, czyli 30 min. na partię. Dla zwycięzców przewidziane są okolicznościowe statuetki stworzone specjalnie na tę okazję.

W związku z obchodami 30-lecia CKiS, dla wszystkich miłośników szachów, tych najmłodszych oraz tych bardziej doświadczonych, czekają dodatkowe atrakcje. Na boisku ,,Orlik” obok basenu Camena będzie możliwość sprawdzenia swoich umiejętności oraz poznania podstawowych ruchów na dużych szachach ogrodowych. Natomiast po zakończeniu turnieju, serdecznie zapraszamy na rocznicową symultanę na 30 szachownic, rozegraną pomiędzy naszym doświadczonym  trenerem – Konradem Cieślą, a trzydziestoma śmiałkami gotowymi podjąć to wyzwanie.

 

[Aktualizacja 18.05.2022]

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy, przedłużone do dnia 20.05 https://forms.gle/sGgeJ6SeUFn3jEq89

 

Regulamin Turnieju

Świętuj z nami! Logo okolicznościowe Centrum Kultury i Sportu w Skawinie z okazji jubileuszu 30-lecia. Po lewej stronie duża cyfra 3. Jej górna część ma kolor czerwony, dolna niebieski. Po prawej stronie u góry znajduje się żółte koło w którego wnętrzu umieszczony jest napis ,,lat''. Koło zajmuje powierzchnię wielkości połowy cyfry 3. Pozostałą w dolnej części prawej strony połowę zajmuje fioletowy napis: Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

 

PATRONAT HONOROWY

 

 

PARTNER

HKJ

 

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl

Orlik obok Basenu "Camena"


Skawina,