Zumba 18+

OFERTA ZAJĘĆ NA SEZON 2023/2024  
Zapisy: przez formularz on-line 
Zajęcia: od 7 września 2023
O zajęciach

Zajęcia Zumba 18+ realizowane są w ramach oferty dla dorosłych Aktywni 18+.

Zumba została stworzona przez kolumbijskiego tancerza i choreografa Alberta „Beto” Pereza w latach 90-tych. Podobno wymyślił ją, kiedy zapomniawszy muzyki zwykle przez niego używanej podczas zajęć aerobiku, musiał improwizować z tą, którą miał pod ręką, czyli muzyką latynoską.  Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku. Jej choreografia łączy w sobie takie style, jak: hip-hop, samba, salsa, merengue, mambo i taniec brzucha.

Regularne uczestniczenie w zajęciach zumby „podkręci” metabolizm i pozwoli spalić sporo kalorii. Jak inne ćwiczenia aerobowe, zumba świetnie wpływa na kondycję i zdrowie człowieka, m.in.: zapobiega chorobom układu krwionośnego, obniża poziom stresu, dotlenia. Energiczne ruchy w zumbie intensywnie kształtują i wzmacniają mięśnie.

Aby wziąć udział w zajęciach:

  1. Zgłoś chęć udziału (formularz on-line dostępny jest na dole strony pod przyciskiem „Zapisz się”).
  2. Wykup karnet: płatność przelewem na rachunek bankowy CKiS (Bank Spółdzielczy w Skawinie, numer rachunku bankowego: 87 8600 0002 0000 0000 3838 0005) podając w tytule przelewu imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę wybranej aktywności  (karnet Aktywni 18+, Zumba 18+ ).
  3. Zarezerwuj telefonicznie termin w wybranej grupie, SMS pod nr tel.  +48 784 031 281.

Informacje: Dział Realizacji Projektów Kultury, nr tel. 12 276 34 64, e-mail: zapisy@ckis.pl

Rezerwacja sms: +48 784 031 281

Instruktor
Kasia Lichnowska, instruktorka zumby. Uśmiechnięta szatynka, w czerwonym podkoszulku z grafiką niebieskich kontynentów otoczonych żółtymi gwiazdkami, pod nimi niebieski napis zumba.

Katarzyna Lichnowska

Moja pierwsza Zumba była kwestią spontanicznej decyzji w 2015 roku, ale już wchodząc  na zajęcia – wiedziałam, że zostanę na dłużej. Energia, która biła od instruktora, taneczna muzyka i ruchy sprawiły, że pokochałam te zajęcia! I tak, z zupełnie nietańczącego człowieka, stałam się „zumbafreakiem”, który nie wyobraża sobie tygodnia bez kilku godzin spędzonych na sali. Po szkoleniu zrealizowanym we Wrocławiu w grudniu 2018 zaczęłam pracować w Nowohuckim Centrum Kultury, a później w sieci Fitness Platinium w Krakowie i klubie RevolutionGym w Skawinie. Na swoich zajęciach staram się Was zmęczyć, rozweselić i odprawić zadowolonych do domu. Przez tę godzinę chodzi o to, by zapomnieć o całym świecie i po prostu dobrze się bawić. Zumba potrafi być receptą na wszystko!

 

Aktywni 18+ to propozycja CKiS przygotowana z myślą o naszych dorosłych klientach. W ramach oferty proponujemy trzy rodzaje zajęć dla dorosłych: Zumba 18+, Zdrowy Kręgosłup oraz Pilates, z których można korzystać wykupując jeden karnet.

Wystarczy zgłosić nam chęć udziału w zajęciach, wykupić karnet i zarezerwować sobie miejsce w wybranej grupie. Sami Państwo decydujecie, kiedy i z czego będziecie korzystać. Więcej informacji dot. organizacji zajęć można znaleźć w Regulaminie oferty Aktywni 18+ (poniżej).

Harmonogram zajęć w sezonie 2023/2024

CZWARTEK, godz. 19:00 – 20:00 (EDIT: zmiana godzin od grudnia 2023!)

Miejsce zajęć: 

Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Konstytucji 3-Maja 4

Opłaty

Do udziału w zajęciach uprawnia imienny karnet:

  • cena: 80 zł
  • ważność: 2 miesiące
  • ilość wejść: 4
  • istnieje możliwość wykupienia pojedynczego wejścia w cenie 25 zł (w kasie Basenu Camena lub przelewem na konto CKiS)
Pliki do pobrania

Regulamin AKTYWNI 18+