Fitness

O zajęciach

Nowość! W ramach programu Aktywni 18+ zapraszamy na TRENING BPU.
Czym jest BPU? To skrót od „brzuch, pośladki, uda” , czyli trening, który ma na celu poprawienie tych właśnie partii ciała. Ćwiczenia BPU mają charakter kształtująco – wzmacniający. Oznacza to, że trening polega na wielokrotnych powtórkach zestawu ćwiczeń oraz pracy z niewielkim obciążeniem lub bez niego. Są to ćwiczenia siłowe wzmacniające dolne partie mięśniowe, efektem których ma być płaski i wymodelowany brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda.

BPU to gimnastyka odchudzająca, wzmacniająca i redukująca tkankę tłuszczową. Trening jest efektywny i skuteczny, ponieważ z założenia:

  • modeluje, uelastycznia i wzmacnia mięśnie,
  • powoduje szybsze spalanie tkanki tłuszczowej,
  • ujędrnia brzuch, mięśnie i pośladki, czyli problematyczne partie ciała,
  • poprawienia kondycję i samopoczucie. Warto pamiętać, że ćwiczenia BPU wpływają na pobudzenie krążenia limfy oraz sprzyjają usuwaniu toksyn z przestrzeni międzykomórkowych. Wykonywane ćwiczenia wzmacniają również miejsca, w których pojawia się cellulit.

Ponieważ zajęcia BPU opierają się na powtarzaniu sekwencji statycznych ćwiczeń, są polecane osobom, które lubią intensywne tempo i różnorodne ćwiczenia, ale unikają skomplikowanej choreografii. Zajęcia BPU są spokojne i statyczne. Proponuje się je osobom, które dopiero rozpoczynają program treningów oraz tym, którzy chcą skupić się na wyrzeźbieniu dolnych partii ciała bez nadmiernego zwiększania ich obwodu.

Na zajęciach konieczne jest posiadanie własnej maty do ćwiczeń oraz gumy do ćwiczeń (taśma mini band).
Startujemy 7 października 2021.

Aby wziąć udział w zajęciach:

  1. Zgłoś chęć udziału (formularz on-line dostępny jest na dole strony pod przyciskiem „Zapisz się”).
  2. Wykup karnet: płatność przelewem na rachunek bankowy CKiS (Bank Spółdzielczy w Skawinie, numer rachunku bankowego: 87 8600 0002 0000 0000 3838 0005) podając w tytule przelewu imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę wybranej aktywności (karnet Aktywni 18+ Fitness).
  3. Zarezerwuj telefonicznie termin w wybranej grupie.

Informacje: Dział Realizacji Projektów Kultury, nr tel. 12 276 34 64, e-mail: zapisy@ckis.pl

Rezerwacje sms: 784 031 281

Instruktor
Na zdjęciu instruktor Miłosz Kościelny siedzi na ziemi, za nim lustro, w którym odbija się jego postać, i czarna kolumna głośnikowa. Miłosz ma ciemne krótkie włosy i krótki zarost (broda i wąsy). Jest ubrany w strój do fitnessu: czerwony podkoszulek i czarne krótkie spodenki.

Miłosz Kościelny

Certyfikowany instruktor fitness z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć TABATY, TBC, BPU, pilates i jogi oraz instruktor tańca. Specjalista zajęć fitness oraz trener personalny. Motywuje uczestników w osiąganiu ich celów dotyczących stanu zdrowia i sprawności fizycznej. Promuje zdrowe nawyki i sposoby pozwalające zmienić niewłaściwy tryb życia i nabrać energii.

Harmonogram zajęć w sezonie 2021/2022

CZWARTEK, godz. 18:15 – 19:15

Miejsce zajęć:

od 10 lutego 2022 zajęcia odbywają się w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie (ul. Szkolna 4)

Opłaty

Do udziału w zajęciach uprawnia imienny karnet:

  • cena: 60 zł
  • ważność: 2 miesiące
  • ilość wejść: 4

Aktywni 18+ to propozycja CKiS przygotowana z myślą o naszych dorosłych klientach. W ramach oferty proponujemy cztery rodzaje zajęć dla dorosłych: Aktywna Mama, Zumba 18+, Fitness oraz Zdrowy Kręgosłup, z których można korzystać wykupując jeden karnet.

Wystarczy zgłosić nam chęć udziału w zajęciach, wykupić karnet i zarezerwować sobie miejsce w wybranej grupie. Sami Państwo decydujecie kiedy i z czego będziecie korzystać. Więcej informacji dot. organizacji zajęć można znaleźć w Regulaminie oferty Aktywni 18+ (poniżej).

Oferta obowiązuje od października 2021.

Pliki do pobrania

Regulamin Aktywni 18+

Buton ZAPISZ SIĘ. Na białym tle w prostokątnych ramkach napis grubą czcionką. Ramka w kolorach: niebieskim, różowym, granatowym, żółtym.