[AKTUALIZACJA] Zawieszenie działalności CKiS do 18 kwietnia

różne lokalizacje
27/03/2021

18/04/2021

 

W związku z przedłużeniem przez władze centralne obowiązujących ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii informujemy o dalszym zawieszeniu działalności CKiS w Skawinie do 18 kwietnia 2021 r. W tym czasie nieczynny będzie Basen „Camena” i wszystkie obiekty sportowe, a zajęcia sportowo-rekreacyjne i artystyczno-kulturalne nie będą się odbywały (poza tymi, które realizowane będą w formule zdalnej). Wszelkie szczegółowe informacje publikujemy poniżej.

 

W trybie zdalnym odbywać się będą następujące zajęcia:

 1. Baletu klasycznego – zgodnie z harmonogramem zajęć on-line. Zajęcia odbywać się będą za pośrednictwem platformy ZOOM (dane do logowania oraz szczegółowe instrukcje prześlemy indywidualnie uczestnikom zajęć). Zajęcia planowane na 1 i 6 kwietnia odbędą się zgodnie z harmonogramem.
 2. Teatru Maska – zgodnie z ustalonym harmonogramem prób.
 3. Zumba Kids – grupy Pani Alicji Ożóg działają on-line od dnia 08.02.2021 r., poprzez platformę Zoom, zgodnie z harmonogramem:
 • grupa 4-6 lat (połączone grupy ze Skawiny i Radziszowa) – poniedziałki o godz. 17:00
 • grupa 7-10 lat (połączone grupy ze Skawiny i Radziszowa) – poniedziałki o godz. 18:00
 1. Zumba Kids & Junior – grupa wiekowa 7-10 lat, prowadzona przez Panią Patrycję Tarasiuk, od dnia 17.02.2021 r. działa poprzez platformę Zoom, zgodnie z harmonogramem:
 • grupa 7-10 lat (połączone grupy środowa i piątkowa) – środy o godz. 16:00

Grupy 4-6 lat oraz 11+ są zawieszone, ze względu na zbyt małą liczbę osób chętnych do udziału w zajęciach on-line.

 1. Warsztaty wokalne:
 • zajęcia indywidualne odbywać się będą on-line, poprzez aplikację Messenger, według dotychczasowego harmonogramu.
 • zajęcia grup początkujących – zajęcia w grupach zostają zawieszone, uczestnicy spotykać się będą z instruktorką na skróconych zajęciach on-line (po 20 minut) prowadzonych za pośrednictwem aplikacji Messenger, według ustalonego indywidualnie z Panią instruktor harmonogramu.
 • Zajęcia grupowe zespołów Tanto i MiniTanto zostają zawieszone. Odwołane zostają także próby i nagrania zespołu MiniTanto zaplanowane na 28 marca.

Od 27 marca zawieszamy zajęcia Klubu Tańca Towarzyskiego – wszystkie grupy (do 18 kwietnia 2021 r.). Płatność za kwiecień zostaje obniżona o 50%.

Przedłużamy zawieszenie poniższych zajęć (do 18 kwietnia 2021 r.):

 1. Logopedyczne Przygody w Krainie Słów – kurs zostanie przedłużony o liczbę zajęć, które zostały odwołane (dwa spotkania odwołane z powodu nieobecności instruktorki w dniach: 10 i 17 marca, oraz 3 spotkania odwołane z powodu tymczasowego zawieszenia działalności w dniach: 24 oraz 31 marca,  7 oraz 14 kwietnia).
 2. Zajęcia nauki gry na gitarze – odpłatność za marcowe zajęcia zostaje obniżona o 25%, wpłacone pieniądze zostaną przeniesione na kolejny miesiąc, na poczet kolejnych płatności.
 3. Próby Orkiestry Dętej Sygnał z Radziszowa.
 4. Zajęcia grupowe zespołów Tanto i MiniTanto. Odwołane zostają także próby i nagrania zespołu MiniTanto zaplanowane na 28 marca.
 5. „AKTYWNI 18+”, czyli następujący pakiet: Zumba dla dorosłych, ćwiczenia „Zdrowy kręgosłup”, „AKTYWNA MAMA” (okres obowiązywania karnetów zostanie przedłużony o tyle, ile korzystanie z oferty będzie niedostępne – bez ingerencji klientów)
 6. Zumba Kids&Junior – grupy 4-6 lat oraz 11+ Pani Patrycji Tarasiuk
 7. artystyczne w Pracowni „Vinci”
 8. plastyczne dla najmłodszych – „Plastusie”
 9. artystyczne – „Sztukaj z nami”
 10. rytmiczno-ruchowe – „Klub Smoka Obiboka”
 11. tańca nowoczesnego hip/hop, dancehall
 12. tańca współczesnego
 13. teatralne – „Mrówy”
 14. teatralne – „Wszystko gra”
 15. Zespół kameralny „Cantica”

Szczegółowych informacji na temat działalności sekcyjnej udzielają pracownicy Działu Realizacji Projektów Kultury (dane kontaktowe dostępne są po kliknięciu w link: https://ckis.pl/contact-us/dzialy/).

SEKCJE SPORTOWE I REKREACYJNE:

Od 27 marca zawieszamy następujące stacjonarne zajęcia sportowe i rekreacyjne:

 1. Fun Dance
 2. Gimnastyka dla seniorów w Hali Widowiskowo-Sportowej
 3. Gimnastyka korekcyjna
 4. Sekcja crossmintona 
 5. Sekcja tenisa stołowego
 6. Sekcja siatkówki 
 7. Sekcja szachowa
 8. Zajęcia dla dzieci i niemowląt „Aqua dzieciaki”
 9. Brydż sportowy 

DZIAŁALNOŚĆ W TRYBIE ONLINE:

 1. Brydż sportowy

BASEN CAMENA

Basen „Camena” pozostaje całkowicie zamknięty do 18 kwietnia 2021 r.

Ważne: okres, w którym obowiązują zakupione przez Państwa karnety ulegnie wydłużeniu o tyle dni, o ile nasz obiekt będzie pozostawał dla Państwa niedostępny. Działanie to nie będzie wymagało interwencji Klientów, a wszelkie czynności będą realizowane w sposób automatyczny.

Wszystkie opłacone zajęcia, które jesteśmy zmuszeni odwołać, zostaną odrobione w innym terminie, zaś wobec braku takiej możliwości – dokonamy zwrotów wpłaconych składek.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Działu Basen „Camena” (dane kontaktowe dostępne są po kliknięciu w link: https://ckis.pl/contact-us/dzialy/).

OBIEKTY SPORTOWE

Zawieszeniu podlega korzystanie i wynajem obiektów sportowych – w tym hali sportowej i orlików. Wszystkie przypadki, w których rozporządzenie dopuszcza organizowanie sportu, będą rozpatrywane indywidualnie, na wniosek zainteresowanego na gruncie obowiązujących przepisów, w szczególności ogłoszonego najnowszego rozporządzenia.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Działu Sportu i Rekreacji (dane kontaktowe dostępne są po kliknięciu w link: https://ckis.pl/contact-us/dzialy/).

PROPOZYCJE AKTYWNOŚCI INTERNETOWYCH

Zapraszamy Państwa do udziału w naszych aktywnościach w ramach akcji #wyczekiwanaWIOSNA, natomiast wszystkim pozostającym w domu polecamy playlistę #zostańwdomuzCKiS na naszym kanale YouTube pełną propozycji aktywnego i twórczego spędzenia wolnego czasu, przygotowaną przez naszych instruktorów.

INFORMACJA O VOUCHERACH NA USŁUGI CKiS: Wszystkie ewentualne problemy wynikające z niedostępności oferty spowodowanej pandemią, rozstrzygamy zawsze na korzyść klienta. W przypadku voucherów na usługi CKiS ich ważności zostanie przedłużona, o okres odpowiadający zawieszeniu działalności.

 

Artykuły archiwalne:

Funkcjonowanie CKiS do 9 kwietnia

Działalność CKiS do 28 marca

Zmiany w działalności do 14 lutego

https://ckis.pl/event/zmiany-w-dzialalnosci-od-28-grudnia/

https://ckis.pl/event/zmiany-w-dzialalnosci-ckis-od-7-listopada/

 

różne lokalizacje