[AKTUALIZACJA] Działalność CKiS po 25 kwietnia

różne lokalizacje
19/04/2021

04/05/2021

Informujemy, że mające nastąpić od 26 kwietnia łagodzenie obostrzeń nie wpłynie na bieżącą działalność CKiS w Skawinie i dostępność oferowanych przez nas aktywności artystyczno-kulturalnych i sportowo-rekreacyjnych. Nadal nieczynny będzie Basen „Camena”, a korzystanie z obiektów sportowych będzie podlegało ograniczeniom. Wszelkie szczegółowe informacje publikujemy poniżej.

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE I KULTURALNE:

Od 19 kwietnia wznawiamy część zajęć kulturalnych, prowadzonych przez Dział Realizacji Projektów Kultury. Przywrócone do działalności „na żywo” zostają sekcje, prowadzące działania przygotowawcze (próby, ćwiczenia, nagrania fonograficzne i audiowizualne) do wydarzeń artystycznych planowanych do realizacji przez CKiS w najbliższym czasie oraz przygotowujące się do udziału we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy (dot. tańca towarzyskiego).

W trybie stacjonarnym od 19 kwietnia odbywać się będą następujące zajęcia:

 1. Nauka gry na gitarze – zajęcia indywidualne lub w grupach 2-3 osobowych. Zajęcia zostają wznowione ze względu na to, iż są fundamentem cyklu przygotowawczego (próby, ćwiczenia, nagrania fonograficzne i audiowizualne) do realizacji wydarzeń artystycznych, stanowiących podstawę działalności CKiS: koncert z okazji Dnia Matki, koncert podsumowujący sezon artystyczny.
  Płatność za zajęcia za marzec obniżona została o 25%, za kwiecień o 50% (kwoty zaokrąglamy do pełnych złotych). Nadpłaty z marca, powstałe z powodu obniżenia płatności, zostały automatycznie przeniesione na poczet kwietniowej opłaty za zajęcia.
 2. Próby Orkiestry Dętej „Sygnał” z Radziszowa – odbywać się będą z podziałem na grupy, z zachowaniem zasad podwyższonego reżimu sanitarnego. Zajęcia stanowią cykl przygotowawczy do realizacji wydarzeń artystycznych będących podstawą działalności CKiS: koncert z okazji Dnia Matki, koncert dożynkowy.
 3. Warsztaty wokalne – zajęcia indywidualne od 19 kwietnia odbywają się na żywo, według ustalonych z Panią instruktor harmonogramów. Zajęcia stanowią przygotowanie do wydarzeń artystycznych tj. koncert z okazji Dnia Matki, koncert z okazji Dnia Dziecka – Koncert „Mam tę moc”, koncert podsumowujący sezon artystyczny. Zajęcia odbywają się z zachowaniem zasad  podwyższonego reżimu sanitarnego.
  Zajęcia grupowe zespołów Tanto i MiniTanto będą prowadzone w zmodyfikowanej formie.
  Indywidualne spotkania oraz spotkania w zmniejszonych, 2-3 osobowych grupach odbywają się na żywo, w celu  przeprowadzenia prób, ćwiczeń i nagrań fonograficznych. Harmonogram zajęć ustalany jest indywidualnie z uczestnikami.
 4. Klub tańca towarzyskiego – jest członkiem Małopolskiego Związku Tańca i posiada aktualną licencję, na mocy której może uczestniczyć w treningach oraz turniejach tanecznych. Zajęcia w pełnym wymiarze, z podziałem na grupy, odbywają się z zachowaniem  zasad  podwyższonego reżimu sanitarnego
  Płatność za kwiecień zostaje obniżona o 50% (w zaokrągleniu do pełnych złotych).

W trybie zdalnym odbywać się będą następujące zajęcia:

 1. Baletu klasycznego – zgodnie z harmonogramem zajęć on-line. Zajęcia odbywać się będą za pośrednictwem platformy ZOOM (dane do logowania oraz szczegółowe instrukcje prześlemy indywidualnie uczestnikom zajęć).
 2. Teatru Maska – zgodnie z ustalonym harmonogramem prób.
 3. Zumba Kids – grupy Alicji Ożóg działają on-line, poprzez platformę Zoom, zgodnie z harmonogramem:
 • grupa 4-6 lat (połączone grupy ze Skawiny i Radziszowa) – poniedziałki o godz. 17:00
 • grupa 7-10 lat (połączone grupy ze Skawiny i Radziszowa) – poniedziałki o godz. 18:00

4. Zumba Kids & Junior – grupa wiekowa 7-10 lat, prowadzona przez Patrycję Tarasiuk, działa poprzez platformę Zoom, zgodnie z harmonogramem:

 • grupa 7-10 lat (połączone grupy środowa i piątkowa) – środy o godz. 16:00

Grupy 4-6 lat oraz 11+ są zawieszone, ze względu na zbyt małą liczbę osób chętnych do udziału w zajęciach on-line.

5. Warsztaty wokalne:

 • zajęcia grup początkujących – zajęcia w grupach „na żywo” pozostają zawieszone, uczestnicy spotykać się będą z instruktorką na skróconych zajęciach on-line (po 20 minut) prowadzonych za pośrednictwem aplikacji Messenger, według ustalonego indywidualnie z Panią instruktor harmonogramu.

Do odwołania przedłużamy zawieszenie poniższych zajęć:

 1. Logopedyczne Przygody w Krainie Słów – kurs zostanie przedłużony o liczbę zajęć, które zostały odwołane.
 2. „AKTYWNI 18+”, czyli następujący pakiet: Zumba dla dorosłych, ćwiczenia „Zdrowy kręgosłup”, „AKTYWNA MAMA” (okres obowiązywania karnetów zostanie przedłużony o tyle, ile korzystanie z oferty będzie niedostępne – bez ingerencji klientów)
 3. Zumba Kids&Junior – grupy 4-6 lat oraz 11+ Patrycji Tarasiuk
 4. artystyczne w Pracowni „Vinci”
 5. plastyczne dla najmłodszych – „Plastusie”
 6. artystyczne – „Sztukaj z nami”
 7. rytmiczno-ruchowe – „Klub Smoka Obiboka”
 8. tańca nowoczesnego hip/hop, dancehall
 9. tańca współczesnego
 10. teatralne – „Mrówy”
 11. teatralne – „Wszystko gra”
 12. Zespół kameralny „Cantica”

Szczegółowych informacji na temat działalności sekcyjnej udzielają pracownicy Działu Realizacji Projektów Kultury (dane kontaktowe dostępne są po kliknięciu w link: https://ckis.pl/contact-us/dzialy/).

SEKCJE SPORTOWE I REKREACYJNE:

Od 19 kwietnia możliwe będzie uczestnictwo dzieci i młodzieży we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy. W związku z tym przywracamy następujące stacjonarne zajęcia dla zawodników posiadających odpowiednie licencje sportowe w sekcjach:

 1. Sekcja crossmintona 
 2. Sekcja tenisa stołowego
 3. Sekcja siatkówki 
 4. Sekcja brydża sportowego
 5. Sekcja pływacka – zajęcia w hali sportowej

Do odwołania zawieszone pozostają następujące stacjonarne zajęcia sportowe i rekreacyjne:

 1. Fun Dance
 2. Gimnastyka dla seniorów w Hali Widowiskowo-Sportowej
 3. Gimnastyka korekcyjna
 4. Sekcja szachowa
 5. Zajęcia dla dzieci i niemowląt „Aqua dzieciaki”

BASEN CAMENA

Basen „Camena” pozostaje całkowicie zamknięty do odwołania.

Ważne: okres, w którym obowiązują zakupione przez Państwa karnety ulegnie wydłużeniu o tyle dni, o ile nasz obiekt będzie pozostawał dla Państwa niedostępny. Działanie to nie będzie wymagało interwencji Klientów, a wszelkie czynności będą realizowane w sposób automatyczny.

Wszystkie opłacone zajęcia, które jesteśmy zmuszeni odwołać, zostaną odrobione w innym terminie, zaś wobec braku takiej możliwości – dokonamy zwrotów wpłaconych składek.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Działu Basen „Camena” (dane kontaktowe dostępne są po kliknięciu w link: https://ckis.pl/contact-us/dzialy/).

OBIEKTY SPORTOWE

Od 19 kwietnia możliwe będzie uprawianie sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu – przy zachowaniu limitu do 25 osób (zarówno dzieci i młodzieży, jak i dorosłych). Działalność pozostałych obiektów sportowych (hale, kryte boiska itd.) nadal jest ograniczona wyłącznie do sportu zawodowego (tak jak dotychczas), a także do dzieci i młodzieży uczestniczących we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez polskie związki sportowe. Wszelkie wydarzenia mogą się odbywać bez udziału publiczności. Zamknięte pozostają m.in. siłownie, kluby fitness, baseny, sauny i solaria. Wyjątki od zasad określa rozporządzenie.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Działu Sportu i Rekreacji oraz Działu Administracji (dane kontaktowe dostępne są po kliknięciu w link: https://ckis.pl/contact-us/dzialy/).

PROPOZYCJE AKTYWNOŚCI INTERNETOWYCH

Zapraszamy Państwa do udziału w naszych aktywnościach w ramach akcji #wyczekiwanaWIOSNA, natomiast wszystkim pozostającym w domu polecamy playlistę #zostańwdomuzCKiS na naszym kanale YouTube pełną propozycji aktywnego i twórczego spędzenia wolnego czasu, przygotowaną przez naszych instruktorów.

INFORMACJA O VOUCHERACH NA USŁUGI CKiS: Wszystkie ewentualne problemy wynikające z niedostępności oferty spowodowanej pandemią, rozstrzygamy zawsze na korzyść klienta. W przypadku voucherów na usługi CKiS ich ważności zostanie przedłużona, o okres odpowiadający zawieszeniu działalności.

 

Artykuły archiwalne:

Zawieszenie działalności CKiS do 18 kwietnia

Funkcjonowanie CKiS do 9 kwietnia

Działalność CKiS do 28 marca

Zmiany w działalności do 14 lutego

https://ckis.pl/event/zmiany-w-dzialalnosci-od-28-grudnia/

https://ckis.pl/event/zmiany-w-dzialalnosci-ckis-od-7-listopada/

 

różne lokalizacje