Szalona zima z CKiS

różne lokalizacje
01/12/2020

08/03/2021

Przed nami zima! Z pewnością będzie inna niż poprzednie, a my będziemy dostarczać Wam aktywności w dostosowanej do aktualnie obowiązujących obostrzeń formie, jesteśmy jednak przekonani, że „inna” nie znaczy „gorsza”. Ponieważ kreatywność #teamCKiS nie zna granic, obiecujemy, że – dbając przede wszystkim o Wasze bezpieczeństwo – sprawimy, że to będzie #szalonaZIMA. Obserwujcie stronę internetową CKiS i profil na Facebooku, żeby być na bieżąco z naszymi propozycjami.

 

5 grudnia w hali CKiS odbędzie się zjazd Siatkarskiej Ligi Młodziczek z udziałem drużyn CKiS Skawina, UKS 6 Tenczynek, Salos RP Kraków i Radwansport Gdów. W związku z istniejącymi obostrzeniami nie możemy zaprosić kibiców na trybuny, zachęcamy więc do oglądania transmisji na żywo, którą przeprowadzimy na naszym profilu facebookowym.

6 grudnia na Basenie „Camena” do sportowej rywalizacji w ramach XI Pływackich Mistrzostw Skawiny staną zawodnicy z klubów KS Optima Skawina, CKiS Skawina, Skimka i AW Sport.

Także 6 grudnia, o godzinie 16.00 zapraszamy na Mikołajkowy Maraton Zumby dla Dzieci online, który poprowadzą instruktorki #teamCKiS Alicja Ożóg i Patrycja Tarasiuk. Jak dołączyć do zabawy, przeczytacie TU.

Kolejna atrakcja, jaką przygotowaliśmy na Mikołajki to… połączenie ze Świętym Mikołajem, który w tym roku spotka się z dziećmi online. Jak umówić się na takie indywidualne spotkanie 6 grudnia? Podpowiadamy TU.

Kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dopiero 10 stycznia 2021 31 stycznia 2021, ale ponieważ odbędzie się w formule online, już teraz zachęcamy Was do włączenia się w przygotowania. Jak? Sprawdźcie TU.

Od 20 grudnia na naszym profilu Facebook będziemy emitować „Świąteczny reportaż” – cykl okołoświątecznych rozmów, jakie młodzi reporterzy, uczestnicy sekcji CKiS, przeprowadzili z bardziej i mniej znanymi osobami w naszym mieście. Plan emisji kolejnych odcinków znajdziecie TU.

Na 22 grudnia zaplanowaliśmy świąteczne warsztaty w formule online. Podczas transmisji zrobimy razem niebanalną choinkę i efektowny stroik. Chcecie wiedzieć więcej? Zajrzyjcie TU.

Świąteczny czas umilimy Wam kolędami w wykonaniu zespołów Tanto i Mini Tanto. Koncert „Hej, hej Lelija” będzie można obejrzeć na naszym facebookowym profilu. Na kolędowanie podzielone na dwie części zapraszamy 25 i 26 grudnia o godzinie 16.00.

Świąteczna niespodziankę przygotował również Teatr Maska. „Maska do poduszki” to krótka forma słuchowiska, która pojawi się na naszym profilu FB w dwóch odcinkach – wieczorem 29 grudnia i 9 stycznia.

3 stycznia to tradycyjny już Koncert Noworoczny SkaVienna. SkaVienna 2021 będzie wyjątkowa – bo w sieci, zupełnie za darmo. Za pośrednictwem naszego profilu facebookowego, pod hasłem „Muzyczna podróż dookoła świata”, objedziemy glob pod przewodnictwem Maestro Jerzego Sobeńko, Orkiestry Straussowskiej OBLIGATO oraz solistów: Yulii Ponomar, Moniki Biederman-Pers, Moniki Węgiel, Piotra Karzełka oraz Alexandra Martineza. Transmisję koncertu rozpoczniemy o godzinie 18.00. Link do koncertu będzie aktywny od premiery do końca stycznia, w ten sposób przez cały miesiąc będą Państwo mogli wracać do ulubionych fragmentów i odtwarzać je po wielokroć.

6 stycznia kolędujemy z Orkiestrą Dętą Sygnał z Radziszowa. Na specjalny świąteczny koncert zapraszamy na nasz profil FB o godzinie 17.00.

19 stycznia o godzinie 17.00, podczas warsztatów on-line prowadzonych przez ARTDUO w grupie CKiS LIVE zrobimy prezenty na zbliżające się Dni Babci i Dziadka. Listę potrzebnych rzeczy znajdziecie TU.

Wszyscy mówią „Kocham cię”, a my z okazji zbliżających się Walentynek Waszymi miłosnymi wyznaniami okleimy Skawinę. Na zgłoszenia czekamy do 7 lutego, szczegóły TU.

6 lutego odbędzie się ostatni w sezonie zjazd siatkarskiej Ligi Młodziczek. W hali CKiS spotkają się drużyny CKiS Skawina, UKS 2010 Liszki i KS Prądniczanka Kraków II.  W związku z istniejącymi obostrzeniami nie możemy zaprosić kibiców na trybuny, zachęcamy więc do oglądania transmisji na żywo, którą przeprowadzimy w grupie CKiS LIVE. Start godzina 10.00.

19 lutego o godzinie 18.00 w grupie CKiS LIVE rozpoczniemy kolejne spotkanie z cyklu „Żyj świadomie”. Temat spotkania: Koronawirus – konopie medyczne, prowadzenie dr Mirosława Ciarka-Golonka.

23 lutego o godzinie 17.00 zapraszamy na kolejne warsztaty prowadzone przez ARTDUO w grupie CKiS LIVE. Tym razem Małgosia i Monika podpowiedzą, jak odświeżyć na wiosnę zawartość garderoby. Listę potrzebnych do wspólnego działania rzeczy znajdziecie TU.

26 lutego o godzinie 18.00 zapraszamy do grupy CKiS LIVE na transmisję z wernisażu wystawy prac Marka Jarosza. Więcej o wystawie „W świecie Klimta” TU.

3 marca o godzinie 18.00 w grupie CKiS LIVE porozmawiamy o równowadze między pracą a życiem w pandemii. Więcej o spotkaniu z coachem Dorotą Hetmańczyk-Żuchalską  TU.

Przygotowujemy niezwykłą atrakcję na Dzień Kobiet. Nawiązując do tradycji telewizyjnych koncertów życzeń zachęcamy do zamawiania piosenek z dedykacją, które specjalnie dla Pań wykonają wokaliści działających przy CKiS zespołów Tanto i Mini Tanto. Piosenki usłyszycie 8 marca podczas koncertu w grupie CKiS LIVE na Facebooku. Jak zamówić piosenkę, wyjaśniamy TU.

różne lokalizacje