Odkrywcza jesień z CKiS

różne lokalizacje
01/10/2020

21/12/2020

Po aktywnym lecie przyszła pora na odkrywczą jesień. Nadal z pewnymi, niezależnymi od nas, ograniczeniami, jak zwykle dbając przede wszystkim o Państwa bezpieczeństwo i komfort, zapraszamy do wspólnego odkrywania: naszej oferty zajęć sekcyjnych i kursów, jakie zaplanowaliśmy na najbliższe miesiące, instruktorów – tych, którzy są z nami od lat i tych, którzy dopiero dołączyli do #teamCKIS, nowych propozycji spędzania wolnego czasu ze sportem i kulturą. Obserwujcie naszą stronę internetową i profil na Facebooku, żeby być na bieżąco. Zapowiada się #odkrywczajesień!

 

 

Rusza nowy sezon zajęć sekcyjnych! Mamy dla Was mnóstwo propozycji rozwoju pasji i talentów pod kierunkiem najlepszych instruktorów. Pełną ofertę zajęć sportowych znajdziecie TU, a artystycznych TU.

 

Codziennie, w godzinach 6.30 – 22.15 zapraszamy na Basen „Camena”. Czynne są wszystkie wodne atrakcje. Szczegóły dotyczące zasad korzystania z obiektu w obecnym reżimie sanitarnym znajdują się TU.

 

Czynne są również nasze pozostałe obiekty sportowe. Zapraszamy do korzystania z boisk Orlik, Stadionu Miejskiego i hali sportowej.  Informacje o wynajmie: Dział Sportu i Rekreacji, tel. 12 256 95 60 w. 35, e-mail: halackis@ckis.pl. Aktualne zasady korzystania z obiektów infrastruktury sportowej CKiS znajdują się TU.

 

W nowy sezon proponujemy wejść tanecznym krokiem, a żeby zawładnąć parkietem polecamy kursy tańca dla dorosłych:

PIERWSZY TANIEC 18+

TANGO ARGENTINO 18+

Każdy kurs jest cyklem 10 godzinnych spotkań, zajęcia odbywają się w OK-R „Gubałówka”. Dodatkowe informacje: tel. 12 276 34 64 (Dział Realizacji Projektów Kultury).

 

6 października w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie ruszają zajęcia ZUMBY dla dorosłych, które poprowadzi Kasia Lichnowska. Zapraszamy w każdy wtorek w godz. 19.30 – 20.30. Opłata 60 zł za miesiąc. Dodatkowe informacje TU, zapisy: Dział Realizacji Projektów Kultury, tel. 12 276 34 64, e-mail: zapisy@ckis.pl

 

10 października zapraszamy na ostatnią w tym sezonie wycieczkę górską, tym razem w przyjazne nawet mniej wprawnym piechurom Gorce (trasa: Przeł. Przysłop – Jaworzyna – Gorc Troszacki – Kudłoń (1274 m)– Dolina Kamienicy – Polana Trusiówka). Zapisy  w Dziale Sportu i Rekreacji CKiS od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00: pod numerem telefonu: 728 834 588, bądź stacjonarnie: w siedzibie Działu, w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Konstytucji 3 Maja 4. Cena wycieczki: 65 zł, szczegóły TU.

 

Razem z Klubem Sportowym OPTIMA zapraszamy dzieci i młodzież na zawody wrotkarskie w jeździe indywidualnej na czas. Impreza odbędzie się 18 października (niedziela) na Błoniach Skawińskich. Szczegółowe informacje i zapisy TU.

 

Przygotowujemy się do obchodów listopadowego Święta Niepodległości. Wy też możecie się przyłączyć! Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt koszulki pod hasłem „Radosna biało-czerwona”. Pokażcie nam swoją wizję patriotyzmu. Szczegóły konkursu znajdziecie TU.

 

Rozpoczynamy kolejną, trzecią już edycję wykładów i prelekcji w ramach cyklu „Żyj Świadomie”, zainicjowanego przez dr Mirosławę Ciarkę-Golonkę.  Hasło przewodnie edycji brzmi „Koronawirus: raporty ze świata”, a tematem pierwszego spotkania będzie „Raport z Polski”. Zapraszamy 23 października o godzinie 18.00 do Pałacyku „Sokół”. Uwaga! Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc. Spotkanie będzie również transmitowane on-line w grupie CKiS LIVE na naszym profilu Facebook. Więcej informacji TU.

 

różne lokalizacje