Odkrywcza jesień z CKiS

różne lokalizacje
01/10/2020

30/11/2020

Po aktywnym lecie przyszła pora na odkrywczą jesień. Nadal z pewnymi, niezależnymi od nas, ograniczeniami, jak zwykle dbając przede wszystkim o Państwa bezpieczeństwo i komfort, zapraszamy do wspólnego odkrywania: naszej oferty zajęć sekcyjnych i kursów, jakie zaplanowaliśmy na najbliższe miesiące, instruktorów – tych, którzy są z nami od lat i tych, którzy dopiero dołączyli do #teamCKIS, nowych propozycji spędzania wolnego czasu ze sportem i kulturą. Obserwujcie naszą stronę internetową i profil na Facebooku, żeby być na bieżąco. Zapowiada się #odkrywczajesień!

 

 

Rusza nowy sezon zajęć sekcyjnych! Mamy dla Was mnóstwo propozycji rozwoju pasji i talentów pod kierunkiem najlepszych instruktorów. Pełną ofertę zajęć sportowych znajdziecie TU, a artystycznych TU.

Codziennie, w godzinach 6.30 – 22.15 zapraszamy na Basen „Camena”. Czynne są wszystkie wodne atrakcje. Szczegóły dotyczące zasad korzystania z obiektu w obecnym reżimie sanitarnym znajdują się TU. Uwaga! Aktualizacja: nowe zasady funkcjonowania i nowe godziny otwarcia basenu znajdują się TU.

Czynne są również nasze pozostałe obiekty sportowe. Zapraszamy do korzystania z boisk Orlik, Stadionu Miejskiego i hali sportowej.  Informacje o wynajmie: Dział Sportu i Rekreacji, tel. 12 256 95 60 w. 35, e-mail: halackis@ckis.pl. Aktualne zasady korzystania z obiektów infrastruktury sportowej CKiS znajdują się TU.

W nowy sezon proponujemy wejść tanecznym krokiem, a żeby zawładnąć parkietem polecamy kursy tańca dla dorosłych:

PIERWSZY TANIEC 18+

TANGO ARGENTINO 18+

Każdy kurs jest cyklem 10 godzinnych spotkań, zajęcia odbywają się w OK-R „Gubałówka”. Dodatkowe informacje: tel. 12 276 34 64 (Dział Realizacji Projektów Kultury).

6 października w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie ruszają zajęcia ZUMBY dla dorosłych, które poprowadzi Kasia Lichnowska. Zapraszamy w każdy wtorek w godz. 19.30 – 20.30. Opłata 60 zł za miesiąc. Dodatkowe informacje TU, zapisy: Dział Realizacji Projektów Kultury, tel. 12 276 34 64, e-mail: zapisy@ckis.pl

10 października zapraszamy na ostatnią w tym sezonie wycieczkę górską, tym razem w przyjazne nawet mniej wprawnym piechurom Gorce (trasa: Przeł. Przysłop – Jaworzyna – Gorc Troszacki – Kudłoń (1274 m)– Dolina Kamienicy – Polana Trusiówka). Zapisy  w Dziale Sportu i Rekreacji CKiS od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00: pod numerem telefonu: 728 834 588, bądź stacjonarnie: w siedzibie Działu, w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Konstytucji 3 Maja 4. Cena wycieczki: 65 zł, szczegóły TU.

Razem z Klubem Sportowym OPTIMA zapraszamy dzieci i młodzież na zawody wrotkarskie w jeździe indywidualnej na czas. Impreza odbędzie się 18 października (niedziela) na Błoniach Skawińskich. Szczegółowe informacje i zapisy TU.

Przygotowujemy się do obchodów listopadowego Święta Nepodległości. Wy też możecie się przyłączyć! Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt koszulki pod hasłem „Radosna biało-czerwona”. Pokażcie nam swoją wizję patriotyzmu. Szczegóły konkursu znajdziecie TU.

Rozpoczynamy kolejną, trzecią już edycję wykładów i prelekcji w ramach cyklu „Żyj Świadomie”, zainicjowanego przez dr Mirosławę Ciarkę-Golonkę.  Hasło przewodnie edycji brzmi „Koronawirus: raporty ze świata”, a tematem pierwszego spotkania będzie „Raport z Polski”. Zapraszamy 23 października o godzinie 18.00 do Pałacyku „Sokół”. Uwaga! Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc. Spotkanie będzie również transmitowane on-line w grupie CKiS LIVE na naszym profilu Facebook. Więcej informacji TU.

9 listopada w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie ruszają zajęcia „Sztukaj z nami”, czyli interdyscyplinarne warsztaty, podczas których razem z dziećmi w wieku 7 – 10 lat będziemy tworzyć SZTUKĘ: obserwując, eksperymentując, doświadczając, uruchamiając naszą kreatywność. Szczegóły i informacje o zapisach TU.

Głównie z myślą o zapracowanych i zmęczonych obowiązkami mamach (ale nie tylko!) przygotowaliśmy ofertę zajęć AKTYWNA MAMA. Dzięki ćwiczeniom pod okiem dyplomowanej fizjoterapeutki zadbasz o swój kręgosłup, zwiększysz wydolność organizmu i poprawisz kondycję. Zajęcia w ramach karnetu Aktywni 18+ zaczynamy 3 listopada o godzinie 18.15 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Skawinie. Szczegóły i informacje o zapisach TU.

AKTYWNI 18+ to propozycja CKiS skierowana do naszych dorosłych klientach. W ramach oferty proponujemy trzy rodzaje zajęć dla dorosłych: Aktywna Mama, Zumba 18+ oraz Zdrowy Kręgosłup, z których można korzystać wykupując jeden karnet. Więcej informacji TU.

Z racji obostrzeń związanych z sytuacją epidemiczną nie są możliwe do zorganizowania tradycyjne uroczystości z okazji Święta Niepodległości. Dlatego zapraszamy Was do świętowania on-line. W listopadzie bawimy się:

– w challenge  #wyzwaniewśpiewanie, które zainicjujemy na naszym profilu Facebook.

– w fotograficzną zabawę „ZOOM na miasto” (szukajcie jej w połowie miesiąca na naszym profilu FB)

11 listopada o godzinie 11.00 w Kościele pw. Miłosierdzia Bożego zostanie odprawiona uroczysta msza święta  w intencji Ojczyzny. Liturgia, do której oprawę przygotuje Orkiestra Dęta Sygnał z Radziszowa, będzie transmitowana na kanale You Tube parafii Miłosierdzia Bożego.

Również 11 listopada, na profilu Facebook CKiS, wrócimy wspomnieniami do zeszłorocznego koncertu „Miejcie nadzieję” – widowiska muzyczno-poetyckiego w wykonaniu zespołu TANTO oraz aktorów Teatru MASKA i Wszystko Gra. Materiał filmowy został zrealizowany i udostępniony przez Telewizję Skawina.

Od 10 do 27 listopada trwają zapisy do zimowej edycji Kursu Nauki i Doskonalenia Pływania dla dzieci (od 5 roku życia), młodzieży i dorosłych. Zapraszamy osoby początkujące oraz zaawansowane, chcące szlifować swoją technikę pod okiem doświadczonych instruktorów #teamCKiS. Szczegóły i informacje o zapisach TU.

20 listopada o godzinie 18.00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Żyj Świadomie”, które odbędzie się w przestrzeni wirtualnej – w formie transmisji „na żywo” w grupie CKiS LIVE. Tematem tej edycji jest koronawirus, a spotkanie poświęcimy najnowszym informacjom dotyczącym pandemii, które zebrała dla Państwa i przedstawi pomysłodawczyni cyklu, doktor Mirosława Ciarka-Golonka.

29 listopada o godzinie 17.00 zapraszamy do grupy CKiS LIVE na transmisję koncertu zespołu Tanto „Ich nie policzyłby nikt”, którym oddajemy hołd bohaterom Niepodległej.

Początek grudnia to ciągle kalendarzowa jesień, ale najmłodszym w głowach już zima i Święty Mikołaj. 6 grudnia o godzinie 16.00 zapraszamy na Mikołajkowy Maraton Zumby dla Dzieci online, który poprowadzą instruktorki #teamCKiS Alicja Ożóg i Patrycja Tarasiuk. Jak dołączyć do zabawy, przeczytacie TU.

Skoro to #odkrywczajesień, odkrywamy tajemnicę: mamy stały kontakt ze Świętym Mikołajem, który w tym roku spotka się z dziećmi on-line. Jak umówić się na takie indywidualne spotkanie 6 grudnia? Podpowiadamy TU.

 

różne lokalizacje